Oturaklı olmak çok ayrı şeyler değil mi?

Geçen gün üniversiteye gidiyoruz kapalı bir kız geldi servisle. Bir erkek vardı ona bizi ciğer yemeye götürsene biz buraları bilmiyoruz. Çocuğa ait herşeyi soruyor görsen. çocuktan hoşlandığını bayağı belli etti yani. Ben okadar çok samimiyeti sevmem mesela. Kız üzerine atlayacaktı neredeyse. Kapalı ama davranışları tam tersi. kafa kapatmayla olmuyor demekki. Oturaklı olmakmı sırf başörtü takmakmı. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• lolipop meselesi sinek gelmesin diye şekerini sararsın ama sinek çubuğun içinden geçip şekeri içten kemirir. başım örtülü diye adabı edebi sallayıvermek de yok öyle sen yolunda devam et.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hani diyoruz ya her şey kafanın içindedir, namus giyim şekliyle filan anlaşılmaz insanın içi namuslu olmalı. Sonra söyleyince bize dil uzatıyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kapalı kızlar çok fettan oluyorlar, Çokkkkkkkkk dikkatli olmak gerek.

1|0
    0|0
  • Tabi böyle düşünmen hoşuma gitti iyiki böylesin 😊

1|0
    0|0
  • fazla oturaklı kız sıkıcıdır ama baş örtülülerin görünümlerien uygun bir hayat yaşaması gerekir böyle bir tavır çok üzücü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kapalilikla ne alakası var ki bunun? Ben ne kapalılar gördüm. O. Olmak baştaki örtüye bağlanmaz. Ruhunuz o. Olmasın

0|0
    0|0
  • Basart ortulu or... cok gordum cidden. Aile zoruyla kapatanlar iste.

1|0
    0|0
Yükleniyor...