İçim çok daraldı?

Bizim bir mağazamız var ve sıkışığız şu aralar işlerimiz kotu yıllardır bizimle çalışan elemanımız bir kaç haftadır maaşını veremediğimiz için işten çıkmayı duşunuomuş iki mağaza ve ona tek başıma nasıl bakarım gerçekten yardım edin psikolojikman çok kotuyum biz o elemanımıxla aile gibi olmuştuk. oysa bende vermek isterim maaşını ama yok elimde kendisinebi iki haftadır bize olan borcundan kesiyorum yani bize yuklu bir mikyar borcu var veresiyede o da para istiyor az da olsa napıcam.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi işin hangi boyutunu anlatayım ya da konuşayım. Bende mağzacıyım seni çok iyi anlıyorum çünkü Şu an o dertte olmayan esnaf yok ve gidişatta hiç iyi değil. Ama gelde kızma seçim zamanı herşey süper ülke gelişti zengin oldu deyip gidip bok gibi oy verirken neredeydi bu vatandaş

1|0
    0|0
    • Aynen doğru diosunkardeşim herkez sıkıntıda eskiden ne satışlarımız olurdu

• Haklısın kardeşim ya iki kuşun hesabını yapar olduk

• Yaptıranlar utansın kardeş ne diyelim sonumuz hayrolsun

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah yardım etsin

1|0
    0|0
  • :S patron olmak da zor

1|0
    0|0
  • Yakın bir yerdeyse geliyım ben bakıvereyım bir müddet diycem açıktan okuyorum zaten işlerin düzelene kadar para falan da istemezdım. Allah yardımcın olsun ya kısa sürede düzelir inşallah üzüldüm senin adına. Yok mu tanıdık biri idare edecek seni?

0|0
    0|0
  • bence en güzeli işen çıkmaları en azından maaş borcun olmaz hiç üzülme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...