Kadınlar erkeklerden daha zeki ama?

Kadınlar erkeklerden daha zeki ama neden zekalarını gerekli şeylerde kullanmıyorlar? Mühendislik sınıfları neden erkek dolu? Neden erkek bilim insanı daha fazla?

İsteseler kadınların bu alanlarda daha başarılı olacağını düşünüyorum çünkü tanıdığım çoğu kadın böyle şeylere yatkın bir zekaya sahip ama değerlendirmiyor.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• "Kadınlar okuduğu için gözleri açılıyor, erkekler evlenemiyor." diyen valiler, üniversite okutmayan babalar.. Welcome to Turkey :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Katılmıyorum...

0|0
    0|0
    • Katılma. Muhtemelen babaları sizin gibi insanlar olduğu için bilinçleri kapalı.

• Bir kaç kadınları aşağılayan yorumlarını gördüm, yeterli.

• Demek "takipçilerim" varmış... Teşekkür ederim...

• Zekanın cinsiyeti olmaz

0|0
    0|0
    • Bu ülkede var kardeş bir tane zeki herif görmedim şu ülkede

• allahtan herkes senin gibi düşünmüyor normal İNSANLAR kendi başarılarıyla ilgilenirde mk eziği

0|0
    0|0
    • Demek başarılı olabilmişim ki diğer insanları düşünmeye başlamışım değil mi? Herkes benim gibi düşünse kadınlar daha hızlı bilinçlenir de ataerkinin altında ezilmezler işte. Tabi bu da senim işine gelmez muhtemelen.

• Nasıl bir mizojinistsen artık...

• allahım sabır ver git oğlum işine gücüne ben insan gözüyle bakma tarafındanım
      sana hak veren türünü düşürür ve türünün başarısız olduğunu kabul eder
      zaten olmasa bile öyledir ha bir yandan fiziksel olarak doğanın getirdiği etkenler vardırkii bir tek ülkemizde değil tüm dünyada bazı duruşları kadınlar sergileyemez dünyada bunun hiç bir gerekçesi yok ve değiştirilemez yaradılış kuralıdır

• erkekler daha zekidir bilimsel olarak acıklanmıştır bu

0|0
    0|0
    • Kim açıklamış?

• bilim adamları

• Hadi canım. Ataerkil toplumda erkekler daha zeki yalanını at ve bilim adamları açıklamış de, herkes inansın tabi. Kaynağını görmeden inanana cahil derler, keriz gibi atlama her şehir efsanesine.

Yükleniyor...