Bu ülkede Türküm deyince faşist, kürdüm deyince devrimci mi olunuyor?

Bu ülkede Türküm deyince faşist, kürdüm deyince devrimci mi olunuyor?

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• Türküm demek milliyetçiyim demek, milletini sevmek birilerinin zoruna gidiyor yazık kendilerine ait ülkeleri olmayan varlıklar ağlıyor 😂pkkyı destekleyen kürtler pkkya devrim diyolar onlar için pkk terör örgütü değil bir devrim hareketi. Bize göre ise pkk terördür ve
    İnsanlık suçudur. İşte bütün mesele bu. Ne beklenir ki şaşırmıyorum bunların söylediklerine. Kanında hainlik olan pkkya sempati duyar normal 😂

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• evet bu ülke zina, fuhuş, uyuşturucu serbest Türkçülük yapmak yasak kardeşim. Türkçüyüm deyince faşist oluyorsun

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kardeş sen olayı çok farklı anlamışsın.

0|1
    0|0
  • ALLAH dedikçe: Yobaz
    ATAM dedikçe: Putperest
    TÜRK'üm dedikçe: faşist olduk!
    Kabulümdür Elhamdürillah

0|3
    0|0
  • bana göre hic biri - kafamda biten yalniz birsey var o da HEPSI ayni HEPSI bir HEPSI esittir... türk, kürt, cerkez, laz, alevi, sünni... vs... heeeec fark etmiyor insan olsun... vijdanli olsun, gururlu, dürüst ve temiz kalpli olsun taaamdir!!

0|1
    0|0
    • Müslüman olmadığı zaman hiçbirinden bize dost olmaz

• @devrik_karpuz din hakkında görüşlerine saygı duyarım ama bir müslümanla bir dinsiz asla dost olamaz bu böyledir.

• Sana göre öyle olabilir :) bana göre doğru değil... dinsiz ne dir senin için? Ateist mi?
      Yani bunların dinden başka konuşacak uğraşıcak şeyleri yokmu? Insan insandır. Ister dinin olsun ister olmasın... seçtiğin yol yinede kendi ellinde... doğru ya da yanlış kendin karar veriyorsun.

• Türküm demeyi inkar edipte andımız okunurken bundan rahatsız olanlar, bu ülkede yaşadıkları halde nankörlük edenler , Türkiye'de yaşayıp Türk bayrağından milli marştan rahatsız olanlar hiç devrimci, sosyalist geçinmesin , bir numaralı faşit onlar...

0|1
    0|0
  • Devrimci takilanlarin cogu ermeni kökenli

0|2
    0|0
  • ister fasist ister irkci desinler, Turkum arkadas

0|1
    0|0
  • Kürtler ne zamandan beri devrimci

0|1
    0|0
  • Pkk'yı destekleyen kürtler kendine devrimci diyor

0|1
    0|0
  • Bu ülkede insanım deyince bile insan olamıyorsun, insanlıktan çıkarıyorlar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Faşistlik Türküm denilince olmaz. Ben Türküm, ben Kürdüm, ben Arabım, ben Lazım, ben çerkezim... vb. Bu söylemler milliyetçilik söylemleridir.
    Faşistlik bencillik ile eş değerdir. Herşey sadece benim olmalı mantığı vardır. Diğerleri yok hükmündedir.
    Maalesef başta ABD olmak üzere tüm Avrupa ülkeleri Faşisttir. Orta Doğu niye kan gölü biliyor musunuz? Çünkü ABD ve Avrupa ekonomisi Çöküşte. Petrol fiyatları niye bu kadar düştü sanıyorsunuz? Bu yüzden. Zavallı müslümanları mezheplerle kandiriyorlar.

0|1
    0|0
  • Kürtlükten de ziyade teror ne zaman devrimcilik oldu?

0|1
    0|0
  • Hepsi gizli güçlerin oyunu. PKK'nın keskin nişancıları farklı farklı ülkelerden çıkıyor. Söylediğim klasik cümleler değil gerçekler. PKK Kürtlerin hakkını savunmuyor. Tek bayrak var, tek vatan var. Başka ülke yok gidilecek. Uyanık olalım. Rusya bizi sürekli kışkırtıyor ve Suriyedeki savaşa çekmeye çalışıyor. PYD'yi destekliyor ve onlar yakında Fırat'ın batısına geçebilir.

0|1
    0|0
  • Senin istediğin ; Tanrı Türkü tek korusun değilmi?

0|1
    0|0
  • Bu ulkede insanlik haric her miletten insan var

1|1
    0|0
  • Bu ülkede hain masum, masum katil oluyor.
    Ülkemize vatanımıza bayrağımıza bizim bize sahip çıkmamız gerek..

0|1
    0|0
  • Kısmen öyle oluyor..

0|1
    0|0
  • Fasistim ulayn var mı

0|1
    0|0
  • Yok öyle bişey. Türküm diyene laf yok Türk olmak şereftir vs söylemler tehlikeli...

0|1
    0|0
  • Neden ayırmaya meraklısınız ki?

0|1
    0|0
  • öyle olunuyor kanka

0|1
    0|0
  • Turk'ün Gücünü Göreceksiniz !!!

0|1
    0|0
  • bu ulkede hickimse ne bok oldugunu bilmiyor.. tamamen ozenti davranan bir genclik, onlari kullanan da bir ust yonetim olayi goruyoruz..

0|0
    0|0
  • Vaaaaaaay turan türk kardeşim ülkücü turancı kardeşim osmanlıcı kardeşim

0|1
    0|0
Yükleniyor...