Ne yapicagimi bilmiyorum yardim edin?

Arkadaslar merhaba direk konuya giriyim ailemle surekli kavga ediyoruz artik psikolojim bozulldu ders calisamiyorum sabrim tukendi şu zamana kadar gunluk 5 lira harclik aliyorum sirf annemlerin dirdirini cekmemek icin hep biriktirdim allah biliyor ya acliktan ölurdum okulda yinede almazdim birsey sirf o istedigim ayakabilari kiyafetleri alayim diye gecenlerde kiyafet aldim kendi paramla 80 tlm kaldi botum yok bot begendim 100 tl annemden 20 lira istedim istemez olaydim bir tokat yapiştirdi senin o notlarla bisey istemeye ne hakkin var dedi 3 tane zayifim var normalde caliskanimdir hic 70 den asagi notum olmaz ama bu sene asiri kavga ediyoruz bir turlu ders calisamadim kafami toplayamiyorum ablamin her istedigini yaparlar ama ben birsey isteyecek olsam 20 gun konusurlar bazen dusunuyorum acaba ben mi cok fazla harciyorum diye ama yok sorun bende değil ki su zamana kadar hicbisey istemedim onlardan 12. sinifim ygs var kazanamam zaten bu sene ya evden kacicam ya öldurcem kendimi nolur yardim edin parasinda deilim ya sinavlarimda kotu psikolojimde bozuk nolcak boyle? :( :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• üzülme mesele anneler baalar yaparlar öyle arada senin iyiliğin için gibi düşün tabi onlarda daha esnek ve anlayısla yaklaşabilirler

0|0
    0|0
    • Su anlattigim yasadiklarimin sadece kucuk bir bolumu daha neler yaptilarda agzimi acip tek kelime etmedim

• orası öyle o yaşta yaşanabiliyor umarım sınavı kazanır gidersin ünv okumaya o zaman rahatlarsın

En İyi Kız Görüşü

• Ailemden daha önemli hiçbir şey yok bu hayatta

0|0
    0|0
    • Benim icin oyle degil

• Herkes ailesini sever ne derse desin ama onlar senin hayatini etkileyecek yanlislar yapmaya devam ediyorsa is degisir senin oyle bir sorunun yok beli

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• al karsina konus böyle davranirsaniz benden ders calismami beklemeyin nasil baskiyla ders calisilir falan edebiyatin dibine vurr

0|0
    0|0
    • Kac kere konustum hep ayni degisen bisey yok

• gereken tepkiyi ver tokat atarsa o gun eve gitme arkinda kal ya da akrabana git tepki goster inandirici olsun yaptiklarinin yanlis olduğunu anlasin

• Yıl sonuna kadar sabret. bakarsın değişiverir herşey

0|0
    0|0
  • Allah yardim etsin üzüldüm durumuna kendin cozmen gerek bu durumu kimseden bisey bekleme bence

0|0
    0|0
    • Cözemiyorum ki aksine daha da kotuye gidiyor herşey

• Iyi birine benziyosun iyiler kaybetmeye mahkum sanırım
      Ozaman güçlü olmaya çalış illaki bir çıkar yolu vardır

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...