Size göre KEKOluğun tanımı nedir?

Hani insanlar gördüklerine KEKO diyor ya size göre KEKOluğun tanımı nedir?
Herkesin tanımı farklı ben kimseye keko demem sizin KEKOluk tanımınız nedir

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• kurtce adam herif manasina gelen kelime argomuza asagilama ibaresi olarak yerlesmistir. faşistlerin kürtlere hakaret etmek için kullandıkları sözlerden biri ayrıca

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• genel kültürür zayıf doğruyla yanlışın net sınırlarını ayıramayan kendine has bir din anlayışı olan bir çok şeyi aslında din adına yaptığımnı sanıp aslında dinle alakası olmayan
    kadını aşağılık gören sadece bir cinsel objeden ibaret olduğunu zanneden evlilik dışı cinselliğin sadece erkeğe tanınmış bir hak olduğunu zanneden onun içinde açık giyinen her kadına laf atmayı tacizde bulunmayı kendisine hak gören ayrıca bir kadının başka birisiyle seks yaptı diye her ekrkle özellikle de kendşisiyle sorgusuz sualsiz yatması gerektiğini düşünen beyinsizler topluluğu ve bunun cinsiyeti de yok maalesef.

1|0
    0|0
  • Benim için bir tanımı yok kurduğum cümleler içinde de yer almaz hatta çok kaba bir söylenme şekli var

1|0
    0|0
  • Bana göre kekoluk fizksel görünüş ( kaş aldırmamak mesela) ve doğulu gibi davranmaktır
    Dikkat edersiniz doğulu olmak demedim doğulu gibi davranmak dedim

1|1
    0|0
    • Doğulu falan diye ayırmasak daha iyi gibi. Kaş aldırmamak dersekte tercih meselesi mesela İSLAM dininde kaş falan aldırmamamız gerekiyor.

• Yanlış bilinenlerden biride bu işte
      İslam hiç kimsenin kaşına tüyüne karışmaz senin dediğin islam ışid islamı
      Kurandaki hiçbir ayette kaş almayın yazmaz
      Bunla ilgili gösterilen hadislerde yanlış hadislerdir, uydurmadır
      Kaş aldırmamak, sakal kesmemek, koltuk altı tüylerini kesmek gibi şeyler arap kültürünün islama uydurulmuş biçimidir
      Mesela abdde koltuk altını alan erkekler gay gözüyle bakılır bu yüzden amerikalılar koktuk altı kıllarını kesmezler
      Eğer kuran abdye inseydi bugğn koltuk altı kesmek günahtır gibi bir anlayış duycaktır
      İnsanlar atalarından aldıkları kültür birikimini zamanla dinin gereği sanıyorlar
      Bunla ilgili tez dahş yazabilirim
      Kaş aldırmamak bakımsızlığın alametidir ve çok çirkin bir görüntü oluşturuyor

• Ayrıca doğuludan kastım tipik töreye uyan doğuda yaşamış insanlar
      Bu insanlar bağnazdır ve sürekli çevreletini kısıtlarlar
      Benim doğuya lafım yok doğudaki bazı insan tiplerine keko dendiğini düşünürüm

• Bence @fileliçorap'ı takip ederseniz anlamını ögrenırsınız :D: D

1|0
    0|0
  • Fosforlu eşofman giyiyorsa kekodur.
    Yoldan geçen insanlardan sigara/para istiyorsa kekodur.
    Dar paça eşofman altına kundura giyorsa kekodur.
    Bunlar belli başlı keko tespitlerim. Saygılar..

1|0
    0|0
  • Keko kürtçede arkadaş demek bu arada kekolarda o taraftan cıkar hep

1|0
    0|0
  • bilmiyorum. bu kelimeyi hiç kullanmam da sevmem de. kulağıma da hoş gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Bence giyim konuşma hayat tarzı meshebi vs vs bir kenara bence kekoluk bile bile enayilik yapmaktır :)

1|0
    0|0
  • modern yaşama ve popüler kültüre asimile olamayan

1|0
    0|0
  • hiç kullanmam ırkçı bir söz bu

1|0
    0|0
  • Kekoluk kavramına takılan keko diyen ve kendini asil sanan kişiler sanırım.

1|0
    0|0
  • beyaz çorap

1|0
    0|0
  • rasim ozan kekodur bence asdfgh

1|0
    0|0
  • Arkadaş geçenlerde kekoluk hilesi yaptı Şu an ceza evinde

1|0
    0|0
  • Ben kekoyum mesela

1|0
    0|0
  • ben kanka

1|0
    0|0
  • Bağcılardır

1|0
    0|0
  • Keko kürtçe arkadaş demek.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• k-rtlere keko denir 😂😂😂😂😂😂

1|2
    0|0
  • Her kelimesinde küfür barindiran, sokaga tüküren, bozuk diksiyon ve kiz gördümü ac köpek gibi bakan

1|0
    0|0
Yükleniyor...