Cesaret edemiyorum gelin bir?

Arkadaşlar 20 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum bu yaşıma kadar hiç çalışmadım liseyi bitirdim açık öğretimden üni okuyorum ama 1 senedir de iş arıyorum başka uzak bir şehirde arkadaşım var istersen gel buraya diyor iş için ama ben hiç tek başıma bir iş yapmadım evden başka bir yerde kalmadım resmen yeni bir hayata başlamış olacağım gidersem cesaret edemiyorum ne yapmalıyım sizce?

Güncellemeler:
pfff

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• 10 u okuyunca dalga geçiyosun sandım. Erkeksin oğlum kız değilsinki iyi bir işse git hayatın kurtulur bir yerlerden başlamak lazım kendi ayakların üzerinde durman için iyi bir fırsat bu arada aynı yaştayız.

0|0
    0|0
    • evet işde gitmem gerektiğini hissediyorum artık ama tanımadın kişilerle aynı odada kal çamaşırlarını yıka geceleri yemek yap bunlar bilmiyorum tek başına bir hayat tanımıyon etmiyon kimseyi

• aslında ben bir yarışmaya katılmak istiyorum ve bu biraz tuzlu bir iş birsürü şey gerekiyo bunun için bir işe girmek istiyorum ama gideceim yerde sadece para birktirebilicem yarışmaya hazırlanmak için bir salona gidemicem dağın tepesinde çünkü işyeri şehire inmek için taksi kullanıyolarmış ve oda 50 tl mi neymiş anca biriktirip gelip burda hazırlanmam gerekicek oda süreyi uzatıcak :/ yarı yarıyayım Şu an

• Valla sen bilirsin kardesim ne diyeyim

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sehr dısında gdıp ıse grmek sana bse kazndrmaz sadece gunu kurtarrsın bırıkım falan yapmassın. bı faydası olmaz ustune bıde gurbet cekersın. yasn gecn para brktrmen alzm senn ama sehrdsnda aldıgın anca gecnmene yeter

0|0
    0|0
    • gideceğim işde mesai saatleri 10 buçuk akşamda 5-6 sanırım yemek onlardan kalıcak odada veriyolar 4 li gruplar halinde kalıyomuşsunuz odada çağıran arkadaş para biriktirmek istersen gel para harcıcak pek yerde olmadığı içinde zaten birikiyo dedi 2 bin 3 bin 4 bini bile bulabiliyomuş iyi satıcıysan maaşın haftada 1 günde izin var

• satış işi ama telefonla arkadaş zor değil dedi ama bilmiyorum görmeden bişe diyememki beni düşündüren 4 kişi ile aynı odada kalmak ve sadece pazar günleri merkeze inebilmemiz

• zor bir işmiş. o arkadaslara ınanma yaprsın kanka gelrsn edersın kanka falan. kendn kararını ver

Kızlar Ne Diyor 1

• az önce 10 yaşında değil miydin sen ya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence git Ben 15 yaşımdan beri kendim kazanıyorum aileme hiç muhtaç ettirmedim kendimi

0|0
    0|0
    • bende gitmek istiyorum ama iyi düşünmem gerek başka şehir. dönüşü yok benim idellarım ile bunlar hiç uymuyor ama mecburum

• Satış işi mesai saatleri 10 buçuk akşamda 5-6 sanırım yemek onlardan kalıcak odada veriyolar 4 li gruplar halinde kalıyomuşsunuz odada çağıran arkadaş para biriktirmek istersen gel para harcıcak pek yerde olmadığı içinde zaten birikiyo dedi 2 bin 3 bin kazanıyomuşsun iyi satıcıysan haftada 1 günde izin var

• iyiymiş bak ozamn bence git belli bir sermaye biriktir sonra ayrılırsın

• Bir yerden başla kanka

0|0
    0|0
  • Git hem tecrube olur okul bittikten askerede gidebilirsin o daha iyi bir tecrube olur

0|0
    0|0
    • ilk önce kafamda birşeyler var askere gidersem ilerki hayatımı tamamen etkilicek benim işe girip para kazanmam gerek sadece ama yaşadıgım şehirde 1 seneden beri biyere giremedim

• engellicek ben hesabımı yaptm 1 sene geç kalmış olucam ve fırsatı elimden kaçırıcam Şu an anlatamıyorum ama gecikicem

• Git o zaman karar senin bende olsam giderdim

Yükleniyor...