• Sor
  • Bence

Aileler ilişkiniz istemiyorsa ne yapardınız?

unisex bir soru:Evlenmek için çok beklediniz, şimdi ikinizin de mükemmel işleriniz var bir elmanın iki yarısı gibisiniz, deli gibi seviyorsunuz birbirinizi, anne babanızla tanıştırdınız ve onay vermiyorlar ne çözüm bulmaya çalıştıysanız hayır diyorlar,başkasını sevemezsiniz artık o da aynı şekilde, şimdi karar vermelisiniz...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• evlenmek için okadar beklediniz ve ikinizde güzel işlerde çalışıyorsunuz ben nedeyim böyle bi aileye kaçsalar dahamı iyi olacak kaçacaksınız zaman geçecek eninde sonunda kabul edecekler neden bukadar ugraştıruyorsunuz.yahu verin gitsin kızı işi gücü var daha ne bekliyonuz başlık parasımı.nee

Kızlar Ne Diyor 7

• İşimiz gücümüz yerinde ise ikna etmeye çalışırım. Onların neden istemediğinide ögrnemeye çalışırım mantıgımla davranırm. Ailem haksız ise onları dinlemem.

• evlenirim, ailem çocuklarını sevebilmek için şartlar koyabilecek kadar aymazsa bu onların sorunu.

• Ne yardan geçerim ne serden.Anam babam onay verene kadar beklerim bu arada ikna etmeye çalışırım.

• Ben iyi bir iş sahibi olmuşsam ve birini sevip evlenmeye karar vermişsem evlenirim. Tanıştırma zahmetine girmem sadece aileme saygımdandır, aynı saygıyı beklerim. Nikahı yapıpta karşılarına dikilmediğime şükretsinler:) Hayatımın en önemli kararında kimseyi karıştırmam doğrusu.

• beklerim illaki ikna olurlar olmuyorsa da izinlerini almadan evlenirim illaki bigün kabul ederler..

• Aile bi süre sonra yumuşar,en geç torundan sonra :) Çok yakınımda yaşandı bu gibi bi durum aile resmen terk konumuna geçti fakat o minik elin ayağın kendi canlarına ait parça olduğunu görünce bi bilsen nasılda yumuşadılar :)

• aynı olayı ben de yaşadım.2 yılı geçti ayrılalı.. annem kesinlikle olmaz dedi olursa eskisi gibi olmazsın bizim gözümüzde dedi. ben de ailemi tercih ettim çok acı çektik ikimizde.. şimdi pişmanım ama bazen görüyorum onu içim yanıyor...kimseyi sevemedim ondan sonra.. keşke diyorum biraz daha mücadele etseydim..Başta beni yadırgasalar da şimdiye çoktan herşey hallolmuştu belki de...ama iş işten geçti...

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşım eğer ikinizde seviyorsanız bence sonuna kadar mücadele edip kazanmalısınız sabırlı davranmalısınız. eğer hemen karar vermek gerekiyorsa arkanıza bakmadan baş abaşa kalıpğ yaşayabileceğiniz bir yere gidin ve sevginize sahip çıkın bunu her zaman bulamassınız. tabi burda asıl yük senin omuzlarında eğer maddi olarak geçimini sağlayamayacaksan o zaman kötü bir durum ama kaçarsanız affedecekler nasıl olsa sevginize sahip çıkın

• soru kendim için değil, bu tür olaylar çok yaşanıyor o nedenle aklıma geldi bende sordum, teşekkür ederim

• tamam kardeşim

• Kardeşim herşeyi karşına al.İlişkinizin gücü her daim yelkenlerinizi dolduracak o güçlü rüzgarı oluşturacak.Ama tabi herşey karşılıklı olarak 4*4 se.

• İki anlamı olabilir bence. Birincisi karşındakine aşkın kırmızı tarafını çağrıştıran şeyleri ima etmektir. Yani onu bu anlamda etkilemek ve kendisinin etkilenmesidir. İkincisi ise karşısındakini can kulağıyla ve gözüyle dinlemesidir. :)

• sonuçta bi ömürü onlar yaşamayacaklar. anlatırdım durumu karşı çıkmazlar kanımca...

• Alır onu gider başka bir yerde hayat kurarım sevginin önüne hiç bir şey geçemez

• bence karşı çıkmaları değil, neden karşı çıktıkları önemli...belki benim gözümden kaçan çok önemli bir sebebi var...ayrıca onlar düşman değilya anne ve babalarımız...mutlaka bizi çok seviyorlar ve iyiliğimizi istiyorlardır...

• kabulllenecekler...başka çaresi yok...

• soruda sex gectıgı ıcın soru otomatıkmen cınsellıge kaydı sıtedekı programdan kaynaklı bısey ,neyse soruna cvb vereyım eger gercekten sevıyorsam kım olursa olsun takmam evlenırım

Yükleniyor...