Türk kızlarını kötülemekten bıkmadınız mı?

Bu soruyu sormamın sebebi yalakalık yapmak falan değil çünkü Türk kadınlarının çok büyük eksikliklere sahip olduğunu ben de biliyorum.

Ama neden bu kadar sığ düşünüyorsunuz? Neden olayın psikolojik ve sosyolojik boyutunu incelemiyorsunuz?

Kızların tanımadığı erkeklerle rahat iletişim kuramamasından, kaba davranmasından vs. şikayetçisiniz ama BU ÜLKEDE her erkeğe kibar ve sevecen davranan kızların sonu tecavüz ve ölüm oluyor. En iyi ihtimalle "kaşar" damgası yiyorlar.

Sağlıklı bir kadın-erkek ilişkisinde erkeği kimse eleştirmezken kadın bir sürü hakarete maruz kalıyor.

Türkiye'nin hala bir çok bölgesinde bazı aile evleri adeta birer ev kadını fabrikası.

-Kendini hediye paketi gibi kocana sakla
-Evlendikten sonra sen istemesen bile onun cins*l ihtiyaçlarınj karşıla.
-Çocuk yap.
-Çocukla tek başına ilgilen.
-Ev her zaman temiz olsun, her akşam yemek yap.
-Kocan seni aldatsa bile sesini çıkarma, o erkektir akşam evine döner.
-Sen aldatırsan ÖLÜRSÜN
-Dayak yersen ayrılamazsın çünkü baba evine dönmek zorundasın

Allah aşkına, geleceğinde bunlar olan bir kadın nasıl normal kalabilir? Avrupa'da, Amerika'da kadınlara bu kadar eziyet ediyorlar mı?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Türk insanı mantık yoksunudur ve bunun sebebi zamanında düşünme yeteneklerinin kısıtlanmış olması. 5 yaşında bir çocuk bile sorgulama işlemini yetişkin bir türkten daha iyi yapar, büyüdükçe aptallaşıyorlar. Böyle saçmalıklar normal.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• en basit ornegi erkek arkadasimin beni aldatmasina ragmen kendisi bana o.. demisti buna guluyorum resmen.
    Tesekkur ederim

0|1
    0|0
    • O kadar ikiyüzlüler ki onlarla aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum

• Çok haklısın. Türkiye'de kadınlara büyük haksızlıklar yapılıyor bu konuda.

1|0
    0|0
    • Kadınların suçu da bu pisliklere prim vermek. Bu sisteme baş kaldırıp kendinizi kültürel anlamda geliştiemediğiniz sürece bir halt değişmez.

• Ne kadar da güzel bir soru ve açıklama

0|0
    0|0
  • Çok haklısın..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 çocuğu ben mi yapıyım
    2 kendini eşine saklamak gibi güzel bişey var mı
    3 cinsel ihtiyaç doğamızda var dinimizde de eşlere böyle buyrulmuştur özel bir durum yoksa yapmalıdır
    4 erkek çalıştığı için mecburen gündüz çocuğa bakar eş mantıken
    5 kocan aldatırsa diye bişey yok haklar aynıdır fizyolojik olarak farklıyız sadece
    6 eşine kadınlığını yapan kadın aldatılmaz erkek şerefsiz değilse dinimizdede bunun yeri yoktur aldatma öldürme
    7 dayak yersen ayrılırsın sahip çıkmayan baba şerefsizdir okey durum böyledir

BU SEBEPLE ANALARIN AYAĞI ALTINDADIR CENNET...

Şimd gelelim sana sen çalış hemde çocuğuna bak bakalım nasıl yapıyosun yemek yap evi temizle avrupa da aile kavramı mı var gereksiz insan seni... Adamlar yılda bir defa hatırlamak için aile kavramını anneler günü babalar günü sevgililer günü çıkarmış benim bu günlere ihtiyacım mı var benim ailem eşim hergün benim ailem hergün babalar anneler günü sevgililer günü bana boş konuşup prim yapma EŞLER VE KADINLAR ERKEKLERE BU DÜNYADA RABBİMİN EMANETİDİR bunu bilmeyen cahillerde senin gibi konuşur sadece

1|1
    0|0
    • Bütün kadınlara ev kadını muamelesi yaparak beni haklı çıkardığın için teşekkürler. Senin gibiler yüzünden delirdi bu kadınlar.

• ya bunun ya annesi ya da ablası kötü bir evlilik geçirmiş. Bu da sanmışki herkes öyle naaapsın yaazık

• @cekinmesor aynen öyle çok gereksiz ve anlamsız konuşuyor

• eeee araplarda bunların hepsi var artııııııı sen bide 3. ya da 4. hanımsın. Şaka şaka
    Her evlilik öyle değil canım... Karısına yardım eden çocuk bakan yemek yapan, karısı aldatmayan bir sürüüüü erkek var. Sen görmemişin ya da artık ne gördüysen herkesi öyle sanıyorsun. Walla ben şu anda sana üzüldüm :D

0|0
    0|0
    • İstisnaları ele alarak koca bir kitleyi görmezden gelelim aynen. Ayrıca arap kadınları daha normal sanki mk.

• yavv hee hee

• Senin gibi duyarsız herifler her halta gözlerini kapattığı için bunlar devam ediyor

• Her zaman koreli veya japon bayanları. Hiç yoksa Rus. Bu ülkenin kızlarının kalitesi berbat. Boşa egoism ve naz yapıyorlar. Çünkü sallayan yok bunları. Bu yüzden de hep alternatif olarak kalacaklar.

Sende bir iki bişey düşer mi bana diye sormuşsunda bakalım.

0|0
    0|0
    • Ya bu yorumu okumadan yazdın ya da gerçekten aşırı sığ bir herifsin.

• Kusura bakma vakit kaybı.

• Keşke annen de zamanında babana aynısını söyleme özgürlüğüne sahip olsaymış, ama Türk kızı işte. Fikrinin ne önemi var.

• Ben bikmadim çünkü hiç yapmam da...😑 (😆)

0|0
    0|0
  • Üstüme alınmıyorum her zamanda ülkemin kızlarını ön planda tutuyorum

0|0
    0|0
  • asla kötülemeyiz

0|0
    0|0
  • Avrupada yaşadım. Aynen şöyle oluyor.
    Gençler 14 yaşında ilişkiye girmeye başlıyor.
    15 yaşında çocuğun bebeği oluyor. Bugün biriyle yatıyor, haftaya başka biriyle yatıyor.
    Daha sonra biriyle evleniyorlar.
    Evlendikten sonra 3-4 yıl içinde sıkıldığında boşanıyorlar.
    Sonra biriyle dost hayatı yaşıyorlar. Ondan sıkıkıyir diğerine geçiyor.
    Senin anlayacağı doğru düzgün bir hayatları yok...

0|0
    0|0
    • Abartma kardeş. Ben de 1 yılımı Britanya'da geçirdim ama bu kadar erken başlayıp, hamile falan kalan kişi sayısı fazla değil ortalamaya göre. İlk seksini üniversitede deneyimleyen tonla kız tanıdım.

Yükleniyor...