Kızlar, voleybol maçında istedğim yere oturmakta serbest değil miyim?

dün bir voleybol maçına gittim ve voleybolcu kızların ısındığı biryer var tam köşede en öne oraya oturdum tabiki kızlar kızlr taytlı ve taytloar çok kısa olunca ister istemez heryerleri görünüyor ama bende bir seyirciyim ve heryere oturabilirim bence neticede sanki benden rahatsz oldular gibi geldi ama bence haksızlar siz ne düşnüyorsunuz?

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• E tabii hayvan gibi biri baksa bende rahatsız olurum amaç maç değil sende abazalık alt beyin tarafından yönlendirilerek bir krosun

0|0
    0|0
    • kro kesinlikle değilim fotomu gösterebilirim :D ama ben onların rahatsız olma hakkı olmadığının düşnüyorum neticede seyirci istedği yere oturabilir birde 1 m önümdeler sen bile olsan sende bakardın.. ne yapsınlar o bölgye erkek almasınlar mı yani?

• Bak canım o kızlar kaç maça çıkıyor normal Baksan seni orda görmezler bile ama nasıl baktiysan farkedip rahatsız olmuşlar anladın mı

• iyide bişey dicem o sporu yapıyorlarsa tayt zorunlu bişey vebuna alışkın olmaları lazım neticede seyircinin gözlerini bağlayacaklar onu diyorum takmamaları lazım

Yükleniyor...