Çok çekingen sessiz bir insanım ve bu beni çok dışlıyor çevemden, yardımcı olurmusunuz?

Erkek arkadaşımın ailesinin ortamına girdiğim zaman bir tek ben sessiz kalıyorum, konuşmak düşüncelerimi paylaşmak istiyorum ama bir türlü öz güvensizliğimi yenemiyorum ve bu beni o aileden uzaklaştırıyor.. ne yapıpta kendime gelmem lazım lütfen yardım :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok vıcık vıcık olmaktan iyidir sadece size soru sorulunca cevap verin bu sizin ne kadar ağır başlı edepli iyi hanım efendi bir kız olduğunuzu gösterir.

3|0
    0|0
    • değilmi zaten anneside öyle diyor, çok ağır başlı hanım efendi diye. Zaten bu da bana yetiyor ama ortamada yeterince yakın olmak istiyorum

• 2 yıl oldu :/ hayırlısı artık

• 2 yıldır mı tanıyorsunuz aileleri? Eig için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayirlisi

1|0
    0|0
  • Bu zamana kadar atamadıysanız zor ama aşılmayacak bisey değil...

1|0
    0|0
  • bu seni koca karı deyimiyle hanım hanımcık yapıyo işte sessiz masum helin profili daha ne istiyon böyle devam

1|0
    0|0
  • bir duble çak ortama girmeden. sonra ver ayarı :)

1|0
    0|0
  • Bence durumundan faydalan , böyle cool takıl.

1|0
    0|0
    • ahah :D değil mi bu da benim tarzım

• her zaman eşim çünkü hayat arkdasım ama tabi ki annenin yeride çok ayrıdır..

1|0
    0|0
  • sessiz ve çekingen kız hmm... dadından yinmez aslında amma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de aynisiydim bence cok konusup sacmalayan insanlardan iyiyiz onlarla vakit gecirdikce kaynasirsin sessiz olsan da gulumsemeyi untma. insanlardan gozlerini kacirma. Yavaş yavas fikirlerini soylemeye basla hatta sen konu ac. Ilerde senin adina karar verirler hep susarsan

0|0
    0|0
  • Kendine güvenmen lazım diğer insanlar gibi muhabbet etmeyi dene

0|0
    0|0
  • Toplum içine karışmaya calis

1|0
    0|0
Yükleniyor...