Evet herkes okusun herkes?

Uzun süreli bir ilişkim var ve yaz sonu babama söyledik başta bekleyin üstüme gelmetin dedi ve üzerinden 6 ay geçti ks ailesi. İstemiyormuş babam tanımafan sevmemiş. Annem dedem babannem halam hepsi tanıyıp yanımda oldu bir babam bunu yaptı. Ben arkasındayım sevgimin dedim boğazıma yapıştı nefes alamadım. Boğazımda parmak izleri sırtımda morluk. Yalvardım ayaklarına kapandım tüm aile yalvardık hatta hala olmaz diyor. Ben seviyorum o seviyor bizim bu durumlardan dolayı babannesi yoğun bakımda. Gidelim diyo gel benimle. Ben kimseyi sevmedim bugüne kadar senin yerine başkasını koymak istemiyorum. Seni de anlıyorum senin içinde üzülüyorum ama böyle olmaz diyo. Babam böyle bişey yaparsan size zararım dokunur dedi. Öldürmekten, dövdürmekten bahsediyor. Nasıl olacak? Beklesin demeyin ikimizinde gücü yok aylardır bekle diyorum zaten. Nolcak?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Okumaya erindim 😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben böyle vicdansız insan görmedim kaçın gidin uzaklara tanımadan konuşmadan sırf keyfi istemiyor diye hayatını mahvedecek

0|0
    0|0
    • Gitmektende korkuyorum yapma dedim baba unutamam ben unutursun diyo. Kimin 3 günde kimi 5 günde kimi 10 yılda unutur diyo.

• Tamam da neden unutman gerektiğiyle ilgili sana mantıklı bir açıklama yapamıyor ki. Çocuğun ne kötülüğünü görmüş? Bence baban sadece huzursuzluk yaratıyor

• bir bahane bulmama gerek yok kanım ısınmadı diyor

Yükleniyor...