Ben biseksüelim sizce bir sakınca var mı türkiyede?

ben gayet başarılı güzel bir kızım okulumda hekres beni tanır bu yüzden de çekiniyorum çünkü biseksüel eğilimim vardı ama hiç bir şey yapmamıştım. şimdi karşıma bir fırsat çıktı bunu kullanmalı mıyım veya dedikodu çıkarsa çok mu kötü olur bir erkek bana bakar mı yeniden

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Canın ne isterse onu yap burası Türkiye Evet laf olabilir ama bu seni üzmeyeli bence. Ben hiç kimseyi takmıyorum mesela başkalarını düşünür umursarsan bu hayat bitmez ki

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende biseksüelim ama Amerika da yaşıyorum Türkiye gelip 2-3 ay kalıyorum bazen 5 ay burda hayatım ortamım var herkes biliyor bisek olduğumu karşı çıkanda oldu destek çıkanda insandan insana değişiyor birine anlatmadan önce o kişiyi tanı ön yargılarına bak insan ayrımlarına bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Var tabi

0|0
    0|0
  • Canın ne isterse onu yap

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabını biliyorsun. Bu eğilimi normal sanıyorsan yanılıyorsun. Adam akıllı bir psikologla görüşmelisin.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin bakması konusu sorun olmaz... Küçük bir fare bile olsan erkekler sokmak için sıraya girer... Hayat senin dilediğin gibi yaşa ve öl.

0|0
    0|0
  • Yazik ki bnde ayni konularda insanlarin. Eden bunu yaptiklarini arastiriyodum bunlarin tek bir aciklamasi var dinimiz islami bilmiyosunuz gunahi ve helali ayirt edimiosun yaparsanki putperesler icin ayrilan cehendeme yaklasiosun dur Ama Allah bilir kendinize iyi bakin

0|0
    0|0
  • Bu durumda erkek ikinisede bakar hatta döner birdaka bakar ee ne demis ünlu düsünür göte 2tavuk 1 horoz şansli horoz kim istemez ki zaten ikiniz anlasmisiniz nerde bulcak bu firsati birdaha

0|0
    0|0
  • Hiç bulaşma boşver

0|0
    0|0
  • Rahat dur bence.

0|0
    0|0
    • ama kız çok güzel ya

• Adını gizlemen imkansız hem caiz de olduğunu sanmıyorum reddettiğini düşün kızın kızlar herkese yayar.

• Icinden geldigi gibi davran..

0|0
    0|0
  • Sen gaysin mehmet dayı

0|0
    0|0
  • bir dahamı gelicen hayata dilediğin gibi yaşa hayatını.. seni içten içe kemireceğine dürtülerin dene bence aklındakini...

0|0
    0|0
  • dedıkodu cıkar valla bızım mlletımız durmaz. eger öyle dedıkodu ıhtımalı varsa bıle kacc uzaklas.

0|0
    0|0
  • Bakar ama ciddi düşünmez )

0|0
    0|0
  • Bence bakmaz ve toplum tarafından da dışlanırsın

0|0
    0|0
  • sen biseksüelsen ben ikiseksüelim :pPp adfasfasdf

0|0
    0|0
  • Şansını dene 😊

0|0
    0|0
  • duygularını açığa çıkar bence.. nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşa

0|0
    0|0
  • Kullanma

0|0
    0|0
  • Kimse seni tercihlerinden dolayı yargılayamaz bu seninle vicdanın arasında bir şey.

0|0
    0|0
  • pek sorun olmaz ama adın çıkar.

0|0
    0|0
  • benim gibi gerçek erkeklerle henüz tanışmadın o nedenle bir süre biseksüel misseksüel idare et :)

0|0
    0|0
  • Bana göre sakınca yok evlenelim öyle düşündüğün kadınıda alırız eve üçümüz yaşarız :) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bizce niye bir sakincasi olsun mkk

0|0
    0|0
    • hayır yani genel anlamda soruyorum

• Bize ne senden

0|0
    0|0
  • İnsanlarin ne düşündüklerini onemsersen asla istediğin gibi yasayamazsin, hepsini boş ver, ne derlerse ne yaparlarsa, boş ver, senin inancın senin tercihin , hayatında kolaylıklar diliyorum, iyi günler :)

0|0
    0|0
  • Lisedeysen belki dedikodu olabilir insanlar yeterince olgun bakamayabiliyor bu nedenle saklayabilirsin ama üniversite insanlar daha olgun bence hiç bir sorun çıkmaz, bu arada bende biseksüelim ama kimseye söylemedim bu aralar yakın bir erkek arkadaşıma söylemeyi planlıyorum işin kötü kısmı yakın erkek arkadaşımda benden hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • Erkeklere yönel bacım

0|0
    0|0
  • Bence soyleme kimseye Türkiye de boyle seylere hos gozle bakmiyorlar

0|0
    0|0
  • Okul da nasıl başarılı oluyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...