Anne ile olan olumsuz iliskiler?

Merhaba
Ben 3 yillik evli 36 haftalik hamileyim. Esimin ailesi ile gorusmuyoruz. Kendi ailem ise evlenirken bana 3 5 esya disinda bisey almadi. Alfiklarina da laf ettiler. Biz calisiyoruz ve her zaman onlarin isteklerine ya it vetemiyoruz. O zamanda isimize yaramiyorsunuz diyorlar. Simdi hamileligimde biraz para verip bebege bir corap bile almadilar. 8 ay calistim annem sadece 1 kere geldi. agrilarim var temizlik bile yapamıyorum ama annem gelip yardim etmek istemiyor. Her yaptigi karsiliginda ya para ya da baska bisi istiyor. Bana bakmak icin bile anneannem ile gelmek istiyor ve anneannem kendine bile bakamiyor. Onu evine ya da dayima yollamiyor. Siz olsaniz aileniz ile gorusmeye devam eder misiniz

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• millet uzaya merdiven yapıyor bazılarıda evde oturuo annesiyle kavga ediyor

0|0
    0|0
    • Evde oturuyo derken? Hamileligimde dahi essek gibi calistim ben tovbe tovbe.

• Seninde cinsin bozuk ha bir evde oturup anasyla kavga eder diyosun bir boyle is mi olur..
      Rabbime şükür hamileyim hasta degil elim ayagim tutuyor gucum yettiginde calisir evime evladima daha iyi bir hayat icin cabalarim.. simdi kaybol lütfen

• görüşü tam okumamıştım, asıl sende iş yokmuş

En İyi Kız Görüşü

• Aile değil onlar, asla görüşmek istemem. Her şeye karşılık para istemek de ne demek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle ailem olacağına hiç olmasın daha iyi... aile dediğin evladından nemalanmaz evladı için birşeyler yapma gayreti içinde olur biz böyle gördük... Allah kolaylık versin size.

0|0
    0|0
  • Sevginin bedeli olmaz heleki anne baba evladına yaptığı yapacağı ne olursa olsun karşılığını bekleyemez garip bir aile

0|0
    0|0
  • Hayatta isim olmaz aramam bile

0|0
    0|0
  • aile buatsan atılmazz satsan satılmazz.

0|0
    0|0
  • senin anne seni bankamatik olarak mı görüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle görüşmem ve bunu dile getiririm. yüzlerine vururdum ben bu nasıl aile ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...