Kadınları anlamak bu kadar zor mu?

Gerçekten kadınları anlamak bu kadar mı zor? Resmi gördüğümde çok güldüm. Hep duyuyordum erkekler kadınları anlamanın zor olduğunu söylüyorlardı, ama resimdeki kadar zor olduğunu bilmiyordum )
Kadınları anlamak bu kadar zor mu?

1|0
23|42

En İyi Erkek Görüşü

• bazı kadınlar vardır, ne istediğini o bile bilmez
    bazı kadınlar vardır, istediği şeyleri bilir ama karşı taraf anlamaz
    bazı kadınlar vardır, basit şeyler ister ama hiç istediği olmaz
    bazı kadınlar vardır, çok kolay şeyler ister ama karşı tarafa bunu kolay izah edemez.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anlamak istemedikleri sürece zaten anlayamazlar. Her kadını anlayabilecek bir adam vardır ve zorlanmadan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Erkeklerin kadıları anlayamaması bilimsel bir şey. Erkeğin anne karnında oluşma sebebi hem fetüsün (bebeğin) hem de annenin testosteronu fazla salgılamasıdır ve bu hormon kadınlarda gelişen bir beyin bölümünü, erkeklerde baskı altına alır ve geişimini yavaşlatır. Bu nedenle kadınların beynini o tarafı daha gelişmiştir ve erkekler burada olup biten bazı şeyleri anlamanta güçlük çekerler. Beyin insanlarda doğumdan sonra da büyümeye devam ettiği için de bazı erkekler kadınları, diğerlerine göre daha iyi anlarlar. Esas sebep bu. Yülklenmeyin bize bu kadar. Elimizde değil, yaratılış işte. :)

1|0
    0|0
  • Evet kadınların anlaşılmak için yaratılmadığı gerçeğini farkedene kadar oldukça zor :D

3|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru bir paylaşım.

2|0
    0|0
  • Kitabı okuyana kadar ömür biter shshj

#Türkerkeğii

2|0
    0|0
  • Anlıyoruz ama işimize gelmiyor

2|0
    0|0
  • ozaman sana bir soru erkekleri anlamak bukadar zor mu? ve sana şöyle bir örnekte vereyim bayanlarda bir kaç düşünce biçimi var örnek bişi ister ama tersini söyler ve erkegin anlamsını bekler diğeri bir konuda konuşmak ister ama bunu dile getirmeyip başka şeyler söyleyip anlamasını sağlamaya çalişir ama okadar konudan konuya atlarki erkek bunu farketmez neyse hepsini saymacam bu olayların düşünce biçimiyle alakali erkekler genelde basit düşünür çoğunlugu söylemekten bişi çekinmeden pat diye söyler bu yüzden öküz diye hitap edilir çoğunlugu kızlarsa erkekler gibi değildir kolay anlaşilmayayim zorda anlaşilmayaiym der bu yüzden farkli şekillede izzah etmeye çalşiir ve durum iyice karişir ve sonunda bilindik tepki oluşlur kızları anlamak zor kısaca düşünce farkligi

0|0
    0|0
    • Erkekleri anlamakta hiç zorlanmadım bugüne kadar. İster universitede olsun, ister iş arkadaşlarım olsun. hiç öyle bir sorunum olmadı. Ama kadınları anlamanın bu kadar zor olması fikrini ben anlamıyorum. Bence bu kişiden kişiye değişir. Çoğunluk olarak anlamakta zorlanabilirsiniz, çünkü kadın istediği birşeyi direk söyleyince yanlış anlıyabiliyorsunuz, yani sorun birazcık da erkeklerde )

• Demek ki, biraz da toplumun suçu.

• kısaca evet

• bundan daha zor, farklı bir düşünme algoritmanız var.

1|0
    0|0
  • Kadınları anlamak kolay kolay kadınları anlatmak ve anladığını uygulamak zor erkeğin işine gelmiyor benim. bir bencem var anlattm orda

1|0
    0|0
  • Tahmininden dahada zor

1|0
    0|0
  • Hemde çok zor. Hatta imkansız bile olabilir

1|0
    0|0
  • Kadınları anlamak değil beklediği ilgiyi vermek zor

1|0
    0|0
  • o daha birinci cilt

1|0
    0|0
  • @lady_baku öylesiniz işte :D

1|0
    0|0
  • Yav yalan hikaye ya ne zoru ya :)

1|0
    0|0
  • he şöyle, kabul edin artık ne kadar anlaşılmaz oldugunuzu :)

1|0
    0|0
  • kadınları anlamak çok kolay!

1|0
    0|0
  • zor..

1|0
    0|0
  • Hiç kendine sordun mu? :-) :-)

1|0
    0|0
    • Evet sordum ) Bazı zamanlar ben kendimi anlamıyorum. Ama aslında bu normal birşey, çünkü insanlık hali, bir gün önce birşey düşünüyorum, yarın öyle birşey oluyor ki, o fikrim değişiyor. Erkeklere bir kadın şöyle yaptı deseler, hemen "dengesiz, ne istediğini bilmiyor" derler. Halbuki bence bu herkesin hayatında olabilen birşey.

• İşte dediğin herkesin hayatında olabilen bir durumu BAZİ bayanlar aşırı derecede dramatize ederek huzursuzluk çıkarabiliyor ancak en azından bunun bilincinde olmanız sizin açınızdan faydalı bir durum

• Bazı hareketleri önceden öngörülebilir ama iç dünyaları çok karışıktır tahminimce girsek çıkamayız.

1|0
    0|0
  • benim tahmin edebileceğimden çok daha zor bıktırdınız artık anlıcaz diye sizi :/

1|0
    0|0
  • evet bence zor :D

1|0
    0|0
  • Öok bilinmeyenli denklem gibisiniz 4 yılda mühendiş oldum 14 yıldır anlamıyorum kadınları

1|0
    0|0
  • yoo kadınları anlamak zor değil. kadınlar şeytandır. yalancı. iki yüzlü sinsidir. hiç bir dediğin inannılmaz. dedikoducu ve dengesizlerdir. istisnalar hariç tabii iyilerde var. heleki bu günümüzde sayılı ii dencek kız var. erkeklerden beterler. Nereye gidio bunların kafası anlamış diilim.

0|0
    0|0
  • bu kıtabın yakında 2. cilti cıkıyormuş

1|0
    0|0
  • hemcınslerınız bıle kendı aralarında anlam kargaşası yaşarken bızler ne yapalım , yaşasın erkek hegamonyası

0|0
    0|0
  • Çok karmaşık görünse de; tüm yolların çıktığı bir iki önemli nokta var kadınlarda.. Doğaları gereği ilgi ve sevgiyi eksik etmediğimiz sürece anlaşılmayacak hal ve hareketleri yok..

Bu işimize gelmediği için kıvırıyoruz hepsi bu..

0|0
    0|0
  • Zor tani :/

0|0
    0|0
  • Bide kitap okumayanın halini düşün yazık bize ya 😢😢😢

0|0
    0|0
  • gördüğüm en basit yaratıklarsınız.

0|0
    0|0
  • Neden zor biliyor musun , çünkü hiçbir zaman standardınız yok , çoğu zamanmantıklı düşünmüyorsunuz , ne zaman nasıl bir tepki verebileceğinizi kestirmenin imkanı yok , isteklerinizi anlamanın mümkünatı yok.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 22

• Erkekleri anlamak kolay da sanki

1|0
    0|0
  • çok abartıyorsunuz 😒

1|0
    0|0
  • O kadar zor değil ki

1|0
    0|0
  • Bazen ben bile kendimi anlayamıyorum

1|1
    0|0
  • :D bence zor

1|1
    0|0
  • Zor
    Erkekleri de öyle
    !!!

1|0
    0|0
  • En azından çözümü olduğunun farkında, bu resmi hazırlayan kimse

1|0
    0|0
  • Gozlerinde buyutuyolar caba yokki hic anlamiyolar hic

1|0
    0|0
  • Evet gerçekten zor ben bile anlamıyorum zaman zaman kendimi :)

1|0
    0|0
  • Mizahi yanı bir yana anlamasını bilene demekle yetiniyorum.

1|0
    0|0
  • Hiç zor değil.

1|0
    0|0
  • Bence zor

1|0
    0|0
  • kitap cok komik yalniz

1|0
    0|0
  • Kandınları anlamak kolay anlamak isteyen için

1|0
    0|0
  • Kadını anlamana gerek yok. Sadece sev. Bu yeter.

1|0
    0|0
  • ben bazen kendimi bile anlayamıyorum

1|0
    0|0
  • Anlayana dag karinca, anlamayana karınca dağ olurmuş,

0|0
    0|0
  • Öff yine saçma sapan cinsiyetçi mizah (!)

0|0
    0|0
  • Tabiki abartılı o resim :)

0|0
    0|0
  • Bizi anlamak kolay :)
    Onlar anlamak istemiyor

1|0
    0|0
  • Kadını anlamak kolay da daha çözebilen bir akıllısı çıkmadı 😂

1|0
    0|0
  • :D biz ince düşünceli ve zeki olduğumuz için bizi anlayan yok erkekler biraz daha farklı düşünüyor :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...