Bir evde ne kadar cok dua var, o kadar da engellemeye calisan seytan var dogru mu?

Güncellemeler:
Bir evde ne kadar cok dua okunuyor olarak guncelliyorum.

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dibi yosun tutan denizIerIe iIgiIenme, sen dağIarı seyret. Yenik düşüyorsan özIemIerine aIdırma, kaIbindeki o uçsuz bucaksız sevgiyi hisset. IşıkIar sönmüşse ve karanIıksa onada aIdırma, ay ışığını seyret. SABRET! Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz oIsun. Sabret ki her şey gönIünce oIsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynenn öyle canım . Hayatımız bir imtihan olduğu gibi nefs ve şeytan ile mücadelemiz de bir ömür sürecektir. Allah'a ne kadar yakın olursan şeytan da o kadar yakın olur. Ve ayırmak için daha fazla uğraşır. Bir hikaye var anlatılan. Bir zât her gün namazlarını kılarmış eksiksiz. Dğr vakitler değil de bir tek uyku nedeni ile sabah namazını kaçırmasnı sağlayabilirmş şeytan. Her gün uğraşırmş. Zât sabah namazına uyandıkça bir dahaki gün daha güçlü gelirmiş. Bir gün emeline ulaşmş ve sabah namazına kalkamamış. Adam öyle bin perişn olmuş ki nasıl kalkamam ben diye. Allah affetsn diye günlerce, saatlerce Allah'a yalvarmş, ibadet etmiş. O kadar çok yalvarmş ki Allah'u Teala hem affetmiş hem de bu pişmnlğı ve davranışıyla ona daha çok sevap yazıldğını belirtmiş. Ertesi gün sabah namazına şeytan kendisi kaldrmış. Adam şaşırmş hayrola senin benim namazımı engellemen gerekmiyormuydu? Sen kılamadğın zaman öyle çok af diliyorsun ki sabah namazını kılsan dahi daha az sevaba nail oluyorsun en iyisi kalk kıl demiş. :) biz o zâtlar gibi değiliz belki :( ama bismillah her hayrın başıdır diye boşuna demiyorlar. Besmeleyle, Dualarla nefs ve şeytana karşı hep hazrlıklı olmalıyız. Sana da güzel bir hafta dileğiyle inşallah, günaydın :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Evde durması değil. Kullanılması etkilidir.

0|0
    0|0
    • Dua var derken kitaplarda durani kast etmek istememistim aslinda. bjr evde ne kadar cok dua okunuyor o kadar da cok seytan cikiyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru doğru şeytani kendine muhatap etmemek lazım dua etme çok daha mantıklı :)

0|0
    0|0
  • Evet haklısın ama en etkili koruyucu dua Ayetel kürsi duasıymış ezbere bilmekte çok iyiymiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...