Bence erkekler kadinlar daha iyi insanlar sizce?

Su tecavuzculeri yok sayarsak erkekler kadinlardan daha iyi 😆 her erkek sapiktir ☺ama insanlik olarak cidden erkekler bizeen iyi erkekler aralarinda kiskanclik yapmaz heryere beraber giderler arkasindan konusmaz yuzune karsi soylerler kardesim derler

Biz hep birbirimizin arkasindan konusuruz kiskanclik 😞bazen keske kiz olmasaydim diyorum erkeklerin dostlugu hep kiskanmisimdir 😔😔😔😭 23 yasindayim

0|1
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• bunun cinsiyetle alakası yok gerçekten

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• EN NEFRET ETTİĞİM TİP.
    "Keşke kadın olmasaydım"
    "Ben diğer kadınlar gibi değilim"
    Yahu siz manyak mısınız? Erkekler kadınlardan iyi falan değil. Dostluğun, dürüstlüğün cinsiyeti yok. Sen ve leş çevren kıskançsınız, ikiyüzlüsünüz diye tüm kadınlar öyle değil.
    Keşke kız olmasan değil, keşke olmasaydın. Amip seni.

1|0
    0|0
    • Etrafimdaki kizlar ukala ve simarik erkekler daha iyi

• Hicde bile ben kizlardan hayvanlik gordum erkeklerden insanlik

• Böyle davrandığın sürece iyi bile dayanmışlar sana. Hayır erkekleri övünce madalya falan mı alıyorsun?

Erkekler Ne Diyor 19

• sevdin mi gömdün mü belli değil

0|0
    0|0
  • Cinsiniz samimiyetsiz sahte davranışların arkasına saklanmış dedikodu makineleri olduğunu kabul ediyorsun yani her kız bir gün bunu farkına varır zaten kız kıza arkadaş mı olur :D

0|0
    0|0
  • İki cinste buna sahip çünkü ikiside insan. Işığın olduğu yerde nasıl gölde de olur, iyi insanlar varoldukça kötüleride varolacak.

0|0
    0|0
  • Helalllllllll valla ben erkek kız fark etmez yanlışınvarsa yüzüne patır patır söylerim arkadan konuşmak felsefemde yok kızlar gerçekden fena dedi koducu korkulur kızlardan😃😃😃😄😊😁

0|0
    0|0
  • Duyun duyun pakizeler

0|0
    0|0
  • arada iyi de çıkıyo kötü de

0|0
    0|0
  • kardesim, hic sapiklik yapmadim..

0|0
    0|0
  • arkadaşlık bağı olarak öyle

0|0
    0|0
  • Eyvaallah 😊

0|0
    0|0
  • adamsın adamm

0|0
    0|0
  • değişelim mi?

0|0
    0|0
  • savaşlar çıkartıp milyonlarca insanı öldürenlerde kadın

0|0
    0|0
  • Sen erkek olmalıymışsın.. 😂😂 ya o değilde insanlığın cinsiyeti olmaz. Eyvallah.

0|0
    0|0
  • Haklısın biraz sapığız
    Malesef
    Ve kıskanç değiliz

0|0
    0|0
  • Sende erkeklerle arkadaslik kur gel arladas olalim bu iltifatlrin icin tesekkurler

0|0
    0|0
  • iyi gel evlenek o zaman

0|0
    0|0
  • Antichrist i izlemiş miydin. Kadın şeytandır, der

0|0
    0|0
  • Birde ilk gece macerasını anlatmazlar eşleri olan. Ama evli kadınlar ağzında bakla ıslanmaz anlatırlar

0|0
    0|0
  • Bokunda bogulalim ablaaa helal sana 😆adamsin adam😆

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bende erkeklerle daha iyi iletişim kurarım arkadaşlıgım daha başkadır tamam kadınlar kıskanç varlıklarız ama sen öldürdün kadınlığı... çevrenden gördüğün zararı tüm kitleye maal ettin kimse hiçbir konuda genelleme yapma hakkına sahip değil lütfen bişeyi savunurken arkasında duramıyacağın cümleleler kurma soruyu genişletirim cevap veremesin görüşlerini yumşat biraz

0|0
    0|0
  • Genelleme yapamıyorum. Ama sanırım haklısın.

0|0
    0|0
  • Fazla iğrenç bir heteroseksüel konuşmaydı gerçekten erkeklerin hepsi kötü demiyorum ama ÇOĞU yüzünden kadınlar ölüyor tecavüzden bahsetmiyorum bile.

1|0
    0|0
  • Ne saçmalık ya

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum kizlar arasında kıskançlık oluyor

0|0
    0|0
  • Hemcinslerine laf atacagina yere göğe sigdiramadigin erkekler gibi olmaya çalış

0|0
    0|0
  • Nendiyon gı sen

0|0
    0|0
  • Kac erkek tanidin da bu istatistigi yaptin merak etmekteyim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...