Nefret ettiğiniz ama bir yandan da kıskandığınız birisi var mı arkadaşlar, ben anlattım siz de anlatın sizinkiler nası?

Nefret ettiğiniz ama bir yandan da kıskandığınız birisi var mı arkadaşlar? Mesela ben bir kızdan nefret ediyorum ama boyu benden uzun ve yüz hatları düzgün bunu çok kıskanıyorum inanın sürekli fotoğraflarını açıp açıp bakıyorum. Kızın hangi gün nerde kiminle olduğunu biliyorum o derece psikopata bağlayıp takipe başladım lanet şeyi. Nefret ediyorum ama takip edip iyice sinirleniyorum kendi kendime. Ama eskiden bu beni sürekli özenirdi benden nefret ederdi. Şimdi sosyal hesaplarım olmadığı için beni takip edebileceği bir yer yok o yüzden öldüm mü yaşıyo muyum onu bile bilmiyodur. Uzaklaştım ama uzaktan bu pisliği takip ediyorum. İlk başlarda benim yaptığım şeyleri yine özeniyo mu ki diye takip ediyodum, ama şimdi iş çığırından çıktı psikopata bağladım ben var mı benim gibi olan ya da buna benzer, gelin gardaşlar anlatın bakayım :D

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bu durum biz erkeklerde yok örnek olarak ahmet nerede ne yapmış banane amg tohumuna paramı saydım p... vengin böyledir hep

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...