Adını yaşadığın şehri ve seni en iyi anlatan kelimeyi söyle karakter analizi yapayım :D can sıkıntısı :/ ?

detaya metaya gerek yok detaylar soruda değil benim cevapta KS :D ;)

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• serap
    düzce
    yalnızlık meraklısı

0|0
    0|0
    • adın bende çok çekici, güzel şehvetli bir bayanı çağrıştırıyor. ;) ismin gibi bir serap olablrsin... yani göründüğünle gerçekte olan aynı kişi olmayablyr zaman zaman... kimi zaman oldğndan farklı gösteryrsun kendini arkadş ortamında. bunu yapmamalısn kendin olmasln her daim. bu şeklde daha çok saygınlğn olacak her kesimde. buldnğn yerde sosyal hayat biraz kısır. sıkılyrsn bu yzden aslnda. ve yaşadğn bir takım durumlardan dolayı aşka inancın kalmamış... doğru kişi çıktğnda aslnda aşk konsndki tüm olumsz dşnceleri kafandn atacaksın... aşkı bulman ümidiyle :)

• tekrar tesekkurler

En İyi Erkek Görüşü

• Birkan Trabzonluyum İzmirde yaşıyorum ama okul için Şu an İstanbul'da yaşamaya başladım. Hükümdar buda beni en iyi anlatan kelime buyur hocam söz sende

0|0
    0|0
    • Birkan kardeşim hayat dolu bir insansın çevrendkelr tarafndan çok sevlen biriissn. sıcak kanlısın. girdğn ortamda hemen dikkat çekeblyrsun ve kendni sevdyrsun. karadenzli olman da etkili tabi bunda :) biraz da agresif olablyrsun kimi zaman... kız arkadaşın var şu anda ve aranz da gayet iyi durumda. ama senin şehir değiştrmelernden dolayı braz sorun yaşyrsun bu sıralar. hem kız arkadşnla hem de genel anlamda. bu durumu braz bozmş seni. eski arkadşlrnı özlyrsun. ayrıca rock müzik çok sevyrsun tahmnmce... :)

• eksik olma hocam teşekkür ederim eig için :)

• hak edene hak ettiğini vermek lazım her daim ;) :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Nööö

0|0
    0|0
  • Nadia
    Dubai
    Beni en iyi anlatan kelime bilmiyorum

0|0
    0|0
    • dubaide yaşyrsun dubainin ihtişamı konforu seni tatmin ediyor aslında ama hep bir yerlerde bir şeylern eksiklğni hssedyrsun. bu ailenden birileri olablr eski arkadşlrn olablr. eski sevgln olablr... bir şeyleri özlyrsun sen geçmişinden birilerini bir şeyleri... duygularını yoğun yaşayan birisisn. gezmeyi çok sevyrsun dışarda vakit geçrmeyi. ama bir monotonluk var hayatnda. renk katacak yeni kişilerle tanşmak istyrsn inşallah hayatn daha renkli bir hal alır :)

• Valla annemi babami kardesimi ozluyorum . d tesekkurler :)

• rica ederim :)

• Veronika Lidia
    Atina
    Aşk meraklısı

0|0
    0|0
  • Nil, Ankara , Odun😄

0|0
    0|0
    • güzel isim :) ankarada yaşyrsun annen baban ankaralı değil aslen. ama sen ankarada doğdun büyüdün. çevrene karşı biraz sessizsin. aslında samimiyeti yakaladığn zaman çok iyi anlaşabldğn kişilerle mesela gülüp eğleneblyrsn fakat dışardan çok soğuk kibirli egolu birisi olarak algılanyrsun. yakın çevrene karşı güler yüzlüsün. çok içine atyrsun sıkıntını biraz dışa vur ;) ve gülmeye devam et :)

• Valla bildi😄

• haha :D bilirim :P ;)

• Büşra Christina ABD-Florida "Yaşadıklarım yapmak istediklerimden daha fazla."

0|0
    0|0
    • yaşayablceğim bir çok şeyi yaşadım dyrsun yani :) bayağı aşmış birisisn bir şeylere bağlanmak istyrsun aslnda bir şeye bir kişiye vs... şu an yaşadğn hayat aslnda yaşamak istedğn hayat değil kanımca. gezmeyi çok sevyrsun değişik yerlerden arkadşlrn var ve güzel vakit geçryrsn... arkadş ortamın gibi değil ama aşk hayatn.. çok durağan... birini çabuk sevemyrsun... biraz geç beğenyrsun ve çok seçicisn... daha iyi olmasını umut edyrm her şeyn :)

• Aleyna viyana güzel

0|0
    0|0
    • aleyna biraz egoist birisiyiz galiba :) çevrendeki arkadşlrnın pohpohlaması da etkili tabi bunda. özgüvenin yüksek. bşyi kafana koydun mu yapyrsun sen. bu egoist hallerin sana kimi zaman zarar olarak dönyr ama. çok hırs yapma benden tavsye sana. her şeyin kararında olsun ;) ayrıca memeleket özlemin de var tabi :) erkekler hep peşnde koşyr adeta... güzel bir bayansın. kendini iyi hissettryr bu durum sana. aslan burcusun diye tahmn edyrm :) ya da koç

• düşünmedim

0|0
    0|0
  • Melek bursa gülmek hadi bakalin kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • arkadşlrnla gezmeye baylyrsn melek :) melek gibi bir kızsın. yani seni nasıl anlatayım bir insan herkesle mi iyi olur :D dşmanı bir kenara bırak aranın bozuk oldğu birisi bile yok. birini incitp kırmaktan çok korkyrsun. senin de dedğin gibi gülmeyi çok sevyrsun :) gönül işlerin de yolunda gibi ufak tefek sorunlar var tabi ama genel manada her şey gayet iyi gidyr hayatında :)

• sakarya dışardan soğuk görünürüm kimseye güvenmem

0|0
    0|0
    • aşk hayatın çok hareketli değil. bir ya da iki sevgln anca oldu. biraz muhafazakar bir yapın var. bu işlere çok sıcak bakmyrsn aslnda. yani laylaylom ilşki değil de sonuna kadar gdeblcğn bir ilşki istyrsn ve böyle dşndğn biri tarafndan terk edldn ya da terk edlmek zorunda bıraktı seni ve bu durum sende erkeklere ve dış dünyaya olan güvenini oldkça sarstı bu yzden çevrnle hep bir mesafe var... :) mesafeleri aşarsan mutlu olablrsn

• teşekkür ederim

• rica ederim :)

• Gizem, İstanbul , hatun (yani öyle derler)

0|0
    0|0
    • gizem biraz hareketli birisisn. arkadşlrn tarafndan hep ilgi odağsn. aslnda bunun mimarı sensin yani kendni bir şeklde sevdyrsn bulndğn ortamdklere... sende şeytan tüyü var resmen :) hayatn boyunca hep şanslıydın. ve şu an içinde buldnğn duurmdan gayet mutlsn hayattan keyif alyrsun. aynen devam et :)

• Gül
    İstanbul
    Dinliyorum

0|0
    0|0
    • gül isminin hakkını verysn ;) sen de gül gibi sadesin. şiir e karşı hatta sanata karşı baya bir ilgilsn... müzik dinlemeye bayılyrsun resmen. kulaklğnı unuttgnda hayat bir zindanmış gibi gelyr sana :D radyoda türk sanat müziği dinlemeyi çok sevyrsn. en sevdğn gruplardan biri yeni türkü. hayatına biraz daha renk katmak istyrsan arkadaşlarına da vakit ayırmalsn ;)

• Teşekkür ederim

• rica ederim gül :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Murat
    İstanbul
    Marjinal

0|0
    0|0
  • Kimi iyi bir dost olduğumu söyler, kimi ise soğuk ve mesafelidir der.
    Aslında beni anlatırken herkes, hak ettigi resmi çizer.

0|0
    0|0
    • sen harbi bir delikanlısın. inandğn bir şeyi korkmadan dile getreblyrsun bu iyi bşy... ama bu sebepten seni sevmeyen çok... tabi sevmedğn kişi de çok , sen duruşndan dolayı sevlmyrsun egolu gözkyrsun biraz. çevrendekilerle iysnz ama seni sevmeyenlerin çok olması da kötü aslnda. kendini onlara da aç ve onlara da iyi bir insan oldğnu göstermeye çalış ;) yaramazlık yapma :D

• Kırk yıllık medyum gibisin maşallah harbi ciddi ciddi döktürmüşsün çok begendim :D

• eyvallah ;) :D beğendğne sevndm... :)

• İlker Adana Leşşşşşşşşş

0|0
    0|0
    • ilker sen biraz ağır abi hallerdesin. kasıyorsun biraz kendini. sal rahat bırak :) ama kız arkadşn bu hallerni daha çok sevyr tabi ;) biraz egoistlik var sende de... dediğim dedik birisin ve bu durum sevglnle aranzda zaman zaman sorun yaratablyr. ayrıca çok kıskançsın. dozunu iyi ayarlaman lazım... genel anlamda hayatın iyi gidiyor ama biraz sıkıcı gibi. sen de blmyrsn aslnda neden sıkıldğnı ama sıkıcı gelyr sana hayat... inşallah her şey gnlnce olur ;)

• ben bilirim beni sizden ziyade
    hadi eyv

0|0
    0|0
  • ahmet bursa değişik

0|0
    0|0
    • ahmet kardeşim biraz tutucu biriisn yani kim ne derse desin ben böyleyim lan havalarındasın. bazı konulardaki dşncelernden dolayı geri kafalılıkla bile itham edlyr olablrsn. olaylara biraz daha yapıcı yaklaşsan daha iyi olacak senn için ve çevrendeklerle aranın daha iyi olması için. ;) normalde kmsenin proflne bakmadım. sevglsi oldğnu belrttğm kişilern dahi bakmamştm snra baktım varmış :D senin de sevgln varmış. kıskanç birisisn. sevglnin giyimne kuşamna çok karşyrsun bu durumdan kavga edyrsnz zaman zaman. kızın üstne çok gtmemeni tavsye edyrm. arkadaş çevren baya kalabalık... mutluluklar :)

• oha lan %85 den fazlasını tutturdun bu nasıl medyumluk

• haha :D :P kemal sunalın filmi vardı yağmurun yağacağını blyrdu üç kağıtçı :D bu işi ticarete mi döksem :))

• ali
    adana
    ' farketmez ' ' aynen '

0|0
    0|0
    • adın biraz klişe bir ad kusura bakma bunu söyledğm için :) klişe olması sıradan olması senn hayatna da yansmş gibi sanki. yani arkadş ortamnda öne çıkmyrsun ya da seni bir ortama grdğnde dğerlernden ayıran özelllern yok biraz monotonsun. hayatın da monoton gibi. biraz sağlam durmaslın kendi görşn olmalı yanlş da olsa. sen senin için de dşnsnler istyrsun. çok üşengeçsin ve bu dnya umrunda değilmş gibi hareket edyrsn burahatlğı bir an önce bırakmasln eğitm hayatnı da etklyr çnkü bu durum. kendne dkkat et ;) :)

• Adana çocuğu bu ayiktin mi güzelim ayaklari falan abi bura gayet hızlı falan sndndheh monotonluk yok kafamız güzelken adliyeye girelim yaniiiii sjndndnd

• uykun gelmiş senin abim hadi uyu :)

Yükleniyor...