Yalnızlık gibisi var mı be😇?

Peki..

Yatarken yastığa sarılmak yahut film izlerken yanına yastık koyup kolunu yastığa atmak" öfff derim😊

Güncellemeler:
...

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Yook

1|0
    0|0
  • yalnızlık en iyisi

1|0
    0|0
  • Öff ki ne öff olan var olmayan var kıskanırlar

2|0
    0|0
  • Katılıyorum sana çoğu değerini bilmiyo yakınıyo ama yalnızlığın da ayrı bir tadı var.

1|0
    0|0
    • 😊👋 çak

• Ghajiniyi izleyip memontoyu izlemeye kalktim 15. dakikada biraktim 😊

• Belki o zaman da üzerinde sersemlik vardı :) Ben şimdi yatıyorum. Tavsiyelerini bekliyorum ama. İyi geceler. Tatlı rüyalar :)

• Dirdirsiz hayat :)

1|0
    0|0
  • Işte benden bir tane daha...
    Ama ben sıkıldım insanlardan, yalanlardan yalnızlığı gercekten seviyorum.

1|0
    0|0
  • Yalnızlığı seviyorum

1|0
    0|0
  • var mı :)

0|0
    0|0
  • Yalnizlik kadar kotu bisey yok, tabi iyi cevren ve ailen varsa😔

1|0
    0|0
  • Yalnızlık boktan

0|0
    0|0
  • aynen süper bir duygu :D

1|0
    0|0
  • Yanlızlık kadar kötü birşey var mı diyecektin galiba düşünsene bir derdin bir sıkıntın oldunda direk ona koşacan mutluluğun oldumu yine ona koşacan ağladığında başını yaslayabilecen bir omuzu zaten hiç birşeye değişilmez yastık olur istersen sana

0|0
    0|0
    • oncelikle "yalniz olma" teriminin aciklanmasi gerekir ki boylelikle yalniz kalmak ile neyin kastedildigi anlasilsin.
      yalniz olmak, hic dostunun ya da eglencelik bile olsa arkadasinin olmamasi degil evet eglendigim arkadaslarim var arada onlarla takilirim ama evime gittigimde ve evde benden baskasi olupta kimse yokmus deyip vuraa film izliyorsam? Hshsag demem oki @Unendlichkeit eger disarida arkadaslari ile gezen tozan, dertlerinizi paylasan ve gulebilen ama eve gittginde tek basina oturup televizyon izleyen bir insansam o zaman yalnizimdir ve boyle bir durumda yalnizligi sevmem gayet dogal :)

• neyin yerine yastığı koyduğu ve neden koyduğunu düşün bence :D

0|0
    0|0
  • Yatarken yastığa sarılmak tamamda film izlerken kolumu yastığa atmadım hiç :-)

0|0
    0|0
  • Senin yaş kaç 14-15 acaip küçük duruyon abicim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...