Kapat

Nasıl egoist oluyorsunuz?

Yahu çevreme bakiyorum küçümsemek amaçlı soylemiyorum ama gram yakışıklı olmayan arkadaslarimda bir havalar. Afralar, tafralar... Yok bu kız bana şöyle yaniyo yok okulda üstüme atliyorlar. Aman gel bize çak ne olur diyorlar. Falan filan ne bu özgüven aquum ya anlamiyom bir türlü. Aynalara mi kustunuz yav arkadas?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadıkları çevreden dışarı çıkmayan , küçük dünyalarını ulaşılmaz sanan , kendi arkadaş grupları dısında edilgenlikten etkenliğe terfi edemeyen insanlarda olabilir. Ben de dahil.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Elinde olmayanın, diline vururmuş.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• insanı özgüvenini oluşturan şeyler kimisinde dış görünüş etkendir kimisinde etken değildir. egosunun olması için beyne sahip olması yeterli zaten , egonun varlığının olmadığını söylemek bile egonun olduğunu gösterir.

0|1
    0|0
    • Tamam da adamın övünülecek hiçbir yanı yok. Ama buluyor kendine bir şeyler. Beyni olsa zaten kendini olmadığı gibi göstererek küçük düşürmez.

• Allah yardımcıları olsun yav :D

0|1
    0|0
  • Milletin özgüveni boylarindan uzun oluyor bu zamanda.

0|1
    0|0
  • sen kimsin küçümseyemezsin zaten..
    gibi oluyo galiba bu ego aasds

0|1
    0|0
  • Aynen hakmısın. Bende çok merak jdiyorum nerden geliyor bu özgüven

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kanka kız tiple ayarlanmaz tiple ayarlanan kız yataklıktır insan egoist ve bencil olmazsa hayata küser kendini seveceksin ki hayatı seveceksin

0|1
    0|0
    • Haklısın tiple ayarlanmaz zaten mesele kız ayarlaması falan degil. Ortalık kaşar kaynıyor yatağa atacak kız çok. Ama adam kendini yakışıklı zannediyor ve olmayan bir şeyle övünüyor. Benim çözemediğim kısım bu

• o egoist değilde hayal peresttir kanka

• Hayal güçleri zengin

0|1
    0|0
  • deli özgüveni elle tutulur bir kız kendilerine baktı mı acaba veya bakar mı

0|1
    0|0
Yükleniyor...