Tayt giyip mini etek giyip herkes okuz gibi bakinca utanmayan kizlar?

Ya gecej dar pantolon giydim kot ustune kazak gitlydim v yaka ustunede deri ceket abi herkess bakti giymez olaydim bide makyaj falan yapmistim assagi bakarak yurudum ya cok utandim herkes bakiyodu bu dar giyip etek giyip bakislardan utanan kizarmayan kizlar nasil yapiyosunuz

0|0
23|22

En İyi Erkek Görüşü

• Abla senin utanmana gerek yok onlar baktıkları için utanmalılar ben kendi ülkemi bu açıdan anlamıyorum sanki ne kadar abaza varsa bizim ülkeye gelmiş görünüşte müslüman bir ülkeyiz ama bir kadın dar pantolon giyer bakar tayt giyer bakar ya yabancı ülkede bir video izledim kadın altına bir şey gitmeden kot şeklinde boyamış lar ve kimse bakmamış bizim ülkemizde öyle bir görüntü olsa 2 saniyede fark edilir hatta tecavüze e kadar gider mahkemede de adam açık giyinmiş dayanamam yaptım der anlayamıyorum bu toplumu neden bir kadın dar giyince tayt giyince bakarlar senin utanmana gerek yok abla onların bakarken utanması lazım ama ülke gün gittikçe böyle sapıklık artıyor kendi bacısına birisi baksa gebertir ama sen başka kadın dar giydi tayt giydi diye bak bir şey olmaz böyle saçmalık mı var ben şahsen böyle adamlardan nefret ediyorum hatta idam gelmediği sürece bu ülkeye herkes öyle böyle bakacak adam kadına taciz ediyor tecavüz ediyor 6 8 yıl hapis sonra tekrar çıkıyor idam olsa kim kime bakabilir öyle bu ülkeye şart soruna gelince abla dediğim gibi sen utanma onlar utansın onlar göz zinasına giriyor onun için kendini suçlama

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin okuz gibi bakması o herkesin gormemisliginden utanacak bir sey yok xd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• P00rno sitelerinde Tayt ya da Mini Etek diye bir bölüm yok ama Türbanli diye bir bölüm var.

Bu ülkede hic Kara carsaflilara, kapalilara bakilmiyor, onlar taciz edilmiyor, onlar kimseyi tahrik etmiyor diye birsey yok, bu alginin yikilali cok oldu.

Özelikler türbanlilari hedef alip onlarin arkasindan bakanlar var bu ülkede.
    Nefes alsin yeter diye bir sözün gectigi ülkede yasiyoruz. Sen hala erkeklerin bakmasinin kadinin kiyafetine bagli oldugunu saniyorsun.

0|1
    0|0
  • Durumu kaniksiyorlar..

E biraz da hoslarina gidiyor begenilmek..

0|0
    0|0
  • Hem böyle giyiniyorlar hemde millet bakınca "ne bakıon be uf slk :ss" triplerine giriyorlar ya : ) Ağızlarının ortasına elimin tersiyle geçirmek istiyorum ^^

0|1
    0|0
  • alışmışlar onlar

0|0
    0|0
  • iticiler.

0|0
    0|0
  • öncelikle şunu çok iyi anla bu durumda utanacak kişi kesinlikle kadın değil

1|0
    0|0
  • Malesef bu tarz erkekler oldugu surece kizlarin rahat etmesi zor. umarim bir gun bh bakislardan kurtulursnz

0|0
    0|0
  • Belki bakanlar, ne güzel bir kadın diye bakmıştır. Bunda utanılacak ne varki

0|0
    0|0
  • E zaten amaçları da o. Sürekli herkes o kızların kıçlarına baktıkları için götleri tavan yapıyor kezban oluyorlar.

0|0
    0|0
  • siz istediğinizi giymekte özgürseniz bizde istediğimiz yere bakmakta özgürüz bundan rahatsız olanlar varsa rahatsız olanların sorunudur.. Soran sana demiyorum bunu.

#İroni

0|1
    0|0
    • Isin aci tarafi ne biliyormusun? Ironiyi yazmasaydin dedigini ciddi alacaktim.
      Yani bu konuda ironi yapilmaz, cünkü gercekte olabilir, bu zihniyet bu ülkede cünkü mevcut.

• @Nutarge sen tam olarak ne anladın?

• :D Alışmış onlar.

0|0
    0|0
  • istekli kızlar

0|0
    0|0
  • Memleketinnhali ortada... Sapik kayniyo... insan ve adam sayisi azaliyor...

0|0
    0|0
  • Ka-şar olmak lazım onlar bilerek yapıyor erkekler bakınca ıslanmak için.

0|2
    0|0
  • ya o mahalleden taşınacaksın ya da giymeyeceksin

0|0
    0|0
  • Değerlendirin bu ablamızı bu devirde utanan kalmadı pek

0|0
    0|0
  • Icin ezik yapicak bisey herkes kaldiramaz

0|0
    0|0
  • Kaybedecek birşeyleri kalmadıkları için utanmazlar onlar normaldir.

0|0
    0|0
  • bakılmak arzulanmak hşlarına gdiyor sende kot giymissin ama gtüne yapışmıştır ondan bakmışızdır

0|0
    0|0
  • Onların yüzü cıncıkla sıyrılmış
    Adanada böyle derler 😅

0|0
    0|0
  • onların hoşuna gidiyor ar damarları çatlamış maalesef.. sonrada ortalıkta kalbim temiz ben prensesim diye dolanır mallar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• güzel ve alımlı olduğun için bakmış olabilirler Tayt ve mini etekle dolaşanlar da zaten alışkın ve amaç beğenilip dikkat çekmek olunca zorlanıcak bişeyleri kalmıyo

0|1
    0|0
  • Ablacim giyme o zaman

0|0
    0|0
  • Benim tayt giyip mini giydigim yerde erkekler öyle degil :D alismislar yani. Bakmiyolar hic. Türkiyedekiler pijama giysen yine bakar. Dikkat pijama diyorum gecelik demiyorumm

1|0
    0|0
    • Turkıyede kızlar boyle erkege hak verdıkce neler yapmazlar kı. Yapıyolarda.

• Türkiyede Hala.. kadin kuyruk sallar erkek öyle gelir mantigi var cünkü malesef.. tamam bazen gercekten diyosun vay o* vay diye ama.. o da nadiren oluyor..

• Adamlar bakarken utaniyor mu?

0|0
    0|0
  • Giymesinler bu kadar basit

0|2
    0|0
  • Bonzaiyi birak

0|0
    0|0
  • Of buda yenı taktık mı jsksk ya ben gıydım ama cok utandım sız nasıl gıyıyosunuz bakın ben utanıyorum hee cok edeplıyım ben cok utanıyorum... Az oncede bı kız ben sevgılımle opustum ama senı bırakmycam demıstı cok utanıyorum aynaya bakamıyorum sızın utanmanız yok mu o kaadar sey yasıyosunuz gıbı bı soru sormustu. UTANIYOSANIZ YAPMAYIN ARKADASIM YAPANDAN bir FARKINIZ YOK. KENDINIZDEN SORUMLUSUNUZ MILLETTEN SIZENE

0|1
    0|0
  • Öyle giyen kızda suç yok bakan suçlu erkeğin örtüsü kapakları.

Ben öyle giyiyormuyum. hayir. Fakat millet bakmış bakmamis değil rahat edemiyorum

0|0
    0|0
  • kapalılara bile bakan bir zihniyet var görünmeyen şey daha ilgi uyandırıcıymış sen ne giyersen giy bakarlar

0|1
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi kimseye laf düşmez.

0|0
    0|0
  • Bana da bakıyorlar. Artık umursamıyorum. Takma yahu.

0|0
    0|0
  • Çoğunun amaci bakmalarini istemek zaten :)

0|0
    0|0
  • Ben utanmaktan ziyade bakanlara iğreniyorum. Çok ters biçimde bakarak karşılık veriyorum ondan sonra devamı gelmiyor zaten

0|0
    0|0
  • Normal giyinsen de öküz gibi bakıyorlar.

0|1
    0|0
  • İnsanların o küçük beyninde neler gezdigini umursamayarak

0|0
    0|0
  • Herşeye müsait olan kız itemi

0|0
    0|0
  • sanki çiplak çıktın. Kara çarsafliya bile bakiyordur bunlar. Mesele kiyafet değil.

0|0
    0|0
  • Ar damarlari catlamis

0|0
    0|0
  • yapacak şey yok malesef görmemişleri ortadan kaldıramıyoruz ki

0|0
    0|0
  • derhal üyeliğimi siliyorum şu yorumları okudukça adınıza utandım istediğini giyer çekinse de çekinmese de kendisine kalmış bir şeydir ki acı tarafı istiyordur kaşardır ıslanası vardır lafları falan bu ne biçim bir zihniyet

0|0
    0|0
  • Bende utanırım

0|1
    0|0
  • Alismislar onlar yuzsuzluge artik

0|1
    0|0
Yükleniyor...