Ciddi cevaplarsaniz cok mutlu olucam?

Arkadaslar ailemin maddi durumj iyi degil bende lise ogrencisiyim bolumum gerek cok masrafim oluyo ve para istemeye utaniyorum ne yapabilirim calismamda imkansiz 6 aylik. bir kardesjm var ona bakiyorum sacna cevap vermezseniz sevinirin

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bursluluk sınavlarina girebilirsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Mesaj at

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun güzel kardeşim senin yapabileceğin tek şey başarılı olmak elinden gelen en iyi şey budur ama illa çalışacağım diyorsan Bir yerlere çırak olarak girebilirsin kuaföre mesele ya da part time işlere

0|0
    0|0
  • Yapabileceğiin en mantıklı şey dersleri nin durumu iyi se belediyeden ya da bir hayır severden burs alman

0|0
    0|0
  • Canım sen ne yap biliyor musun? Bulunduğun şehir neresiyse o şehrin adını yaz googleye örn ankaradaki dernekler. Bikacına gir telefon et randevu iste.. Çoğu dernek öğrencilere karşılıksız burs veriyor. Dediğimi yap sonuç alırsın

0|0
    0|0
  • Evlenmek zorundasın bence ve kardeşini sahiplenecek bir eş gerekiyor ve hiç üzülme Allah dualara ilaçtır

0|0
    0|0
  • Bununla ilgili ne soruyosunz?

0|0
    0|0
  • Kardesim cocuk falan bak kardesinle birlikte

0|0
    0|0
  • Cok uzuldum Allah yardımcın olsun.. gıdıp muhtarla ıl ılce kaymakamlık bs lonuddan burd ıcın bır sansını dene..

0|0
    0|0
  • Ülkenin acınası durumu canım benim ne yapablirsin ki

0|0
    0|0
  • Stajer olarak çalış ya da yarım gün parttaym çalış.

0|0
    0|0
  • Burs ayarlamaya çalış. Eğer başarılı ve ahlaklı bir ögrenciysen mutlaka burs verenler olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Burs ayarlamaya çalış. Kaymakamlığa git anlat bu durumunu aynen zaten verir burs

0|0
    0|0
Yükleniyor...