Avukat biri Lamborghini alabilirmi?

Arkadaslar ben 19 yasındayım hukuk okuyorumda. Hayattan tek istegim lamborghini sahibi olmak. Avukat olursam para biriktirip 30 yasından once lamborghini alalbilme sansım varmı? İstedigim arac 1 trilyon 400 bin lira civarı.
Benim babam mimar oturdugu ev 1 trilyon civarı. Sahsen dusundum mimar biri 1 trilyonlık evde oturabiliyorsa bence avukatta 1 trilyonluk arabaya binebilir

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Su hayatta para ile alamayacagin bisey yok. Alirsin kardes yurt disindan almaya bak daha ucuz turkiyeden almani tavsiye etmem

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senin maaş vergiyi anca karşılar. Eh arada birde 1 tur atarsın mahalle için benzin parasına da yettiği kadar.

Sigorta kasko vs ücretlerini hayal edemezsin :D toplam değerin %1 i bile desek ki fazladır o iş yatar :D

Ayrıca garanti süresince kullandın diyelim. En ufak bir ağrızada tam anlamıyla s*. tın :D ne yapcan sanayiyemi götürcen :D uzaylı görmüş gibi bakarlar.

Hayal kurman güzel hedef koyman güzel ama mantıklı olmalısın.

Sende benim gibi git günlük bin tl verip kirala hevesini al. Ama burdada dikkat et kaza yaparsa öttürürler.

0|0
    0|0
    • Hocam mezun olunca tek kazancım maasım olmıycak. Kira gelirimde olucak. Ayrıca ailemle yasadıgımıda dusunursek ne elektrik ne su hicblr harcamam olmıucak zaten hevesimi alınca satarım.

• :) Bak şimdi sana desem saçma gelecek ama. Gerçekten aklın başında değil. Yani bunu derken tecrübesizsin olgunlaşmamışsın anlamında diyorum. Emin ol okulundan mezun olup işe güce başladığında bundan vazgeçiceksin. Bende deli gibi ferrari sürmek istoyrdum. Hatta niyeti bozmuştum senin gibi 300-400 bin tl olanlara göz bile koydum. Ama para gerçekten zor kazanılıyor ve araba dediğin şeye gelene kadar ( hele ki lüks arabaya gelene kadar) neler var neler. Ben verdim 1200 tl kiraladım kullandım hevesi aldım. Hatta yazın tekrar 2-3 günlül kiralamayı düşünüyorum. Tamam bu bile lüks ama o arabayı almaktan çok daha mantıklı. Bu arada aylık gelirim 7 bin tl civarında. Proje tamamladıkça ekstra ücrette alıyoruz ve bunlar maaşın 3-4 katı oluyor genelde. 3 ayda bir çift maaş. Yani gelirim oldukça yüksek sayılır. Almak istesem alırmıyım evet alabilirim ama akıllandım buda tecrübe ile ilgili tamamen. Sende 30 lu yaşlara yaklaş aklında çıkacak emin ol :).

Kızlar Ne Diyor 1

• Eger iyi bir avukat olursan cok daha fazlasini kazanabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin baban mimar o evi 1 trilyona almaz akıllı adam yarı fiyatına almıştır o evi değeri artmıştır. Sen ise alabilirsin o arabayı ama. Türkiye'de sürebilir misin onu bilemem. Malum spor araba için yağ gibi yol ideal olur sen iyisi mi iyi bir avukat ol arabayıda alırsın

0|0
    0|0
  • Baban sana büro açar zengin kolursun kısa zamana. Hiç merak etme ailenden dolayı kendini şanslı varsay.

0|0
    0|0
  • Alabilirsin...

0|0
    0|0
  • Alırsınız biraz sabır gerekiyor ben o parayı ezdim çoktan bende alacam bir tane :D :D

0|0
    0|0
  • Belli olmaz alacağn davalarabağlı

0|0
    0|0
  • baban alır olmadı

0|0
    0|0
  • Eğer iyi bir avukat olursan neden alamassinki inşallah bugatti veyron alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...