Sizcede her tarafta ergenler yok mu :D?

nedense her tarafta ergenler görüyorum :D birde velet doldu her yer :D bunları alacaksın üstüne benzin döküp yakacaksın :D siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• büyüycekler abisi kızma :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok o kadar zalim olmayalim ben yorumlarda mk gibi argo kelimeleri kullanan kizlari farkettim cok itici ve komikler farkinda deiiller

0|1
    0|0
    • tamam hadi ona sözüm yokta nedensiz yere birbirlerine küfür edenlere ne demeli? birde sanki boyları kaç yaşları kaç ettikleri küfür boylarından büyük. bunlara laf etmek zalimlik mi oluyor :)

• Benzin dokup yakmak nedir neyse mecazi kabul ediorum ;)))

• kızdırdılar beni iyice :) tabiki mecaziydi gerçek yapacak değilim :D

• Evet oyle

0|1
    0|0
  • Ya koca koca adamlar bile ergen gibiler çok itici

0|1
    0|0
  • Aynen

0|1
    0|0
  • Bı sure once sende bende bı cok kısıde o ergenlerdendık bılıyodun demı?

0|0
    0|0
    • ben ergenliğimde atarlı değildim ama :D yaşımı bilir ona göre davranırdım. şimdiki ergenler çok veletler :D annesi babası nasıl şımartıyorsa artık

• bizim zamanımızdada vardı böyleleri ama hem sayıları azdı hem bunlar kadar velet değildi. şimdi bakıyorumda her taraf velet kaynıyor birbirlerine çok fena küfürler ediliyor. bizim zamanımızda küfür edeni öldüresiye döverlerdi kimse küfür edemezdi öyle kolay kolay. şimdi millet anasına bacısına küfür ediyor hemde durduk yere...

• O konuda haklısın onu bende sevmıyorum terbıyesız bı nesıl yetısıyor sankı ıstısnalar Tabıı vardır ama kaıdeyı bozmuyo ıste

• Senin kadar olmasinlar

0|0
    0|0
  • Sen ergenligi yasamadan level atladin heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatın en güzel zamanları çocukluk ve ergenlik :)

0|1
    0|0
  • Kaynıyor :D

0|1
    0|0
  • sende bir zamanlar ergenlik çağındaydın büyücekler abisi dişimizi sıkalım :D:D

0|1
    0|0
  • Hemşo bunları lastiklerin içine koyup yakacaksın başka yolu yok 😄

0|1
    0|0
  • ergen avcısı

0|1
    0|0
Yükleniyor...