Bu benim kaderim mi? asosyalik?

Çocuklukta 4 üvey kardeşlerimin arasında itilerek ve istenmeyerek ve de annemin ilgisinden mahrum kalarak büyüdüm teyze kızlarıyla aram hiç bir zaman iyi olmadı ne kadar yakın olmak istesem de. ilkokulda ortaokulda ve de lisede sadece 1 yakın arkadaşım oldu okul bitince o da bitti. Şu an çalışıyorum ama yine tekim. fazla arkadaşım çevrem olmadığı için vatsap face twitter kullanmıyorum. asosyallik benim kaderim mi? birebir ilişkiler de daha iyiyim. bu neden böyle biri açıklasın.

1|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu iyi biri olduğunu gösterir, aynı zamanda seçici olduğunu gösterir, koyunlar sürü halinde yaşar, insanlar kalabalık oldumu çıkar ilişkileri artar ve birbirinin kanını emerler. böyle iyi bende senin gibi yanlızım bir sevgilimiz olunca herşey yoluna girer takma, yanlızlık zeka gerektirir

0|0
    0|0
    • Öyle mi diyorsun zeka?

• sende sorun yok , tek sorun kişilikli insan sayısı çok az ,

• Evet haklısın.

En İyi Kız Görüşü

• Nedenini bilmem ama utangac olsan bile face twit vrya instagrama guzel fotolarini koy bir iki durum paylas ve her onune geleni ekle (sacma sapan pilik tipleri degil tabikide) bak nasil oluyor arkadasin bide hic mi kimse mesaj atmiyor begen mesaj atim veya skildim mesj tin turu seyler paylas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Asosyal olsan birebir iliskilerde daha iyiyim demezsin zaten bence senin kucuklukten gelen sorun bilincaltinda buyumus ve cevre edinmek istememissin ozguvenin neden yerde bu kadar kendini boyle endekslememelisin henuz yasin 19 20 asla boyle dusunme daha aktif olmaya calis arti sosyal medya asosyal olmamak demek değil whatsapp indirerek ilk adimi atabilirsin:)

0|0
    0|0
    • Yok özgüvensiz değilim aslında.

• O zaman sorun da yok is hayatin da var illa cevre edinirsin doğal olarak

• durumun harbi vahim miş :D ama sakın üzülme bak aramızdasın ve bizler senin arkadaşınız

0|0
    0|0
  • Çağın hastalığı yalnızlık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de asosyalim. Birebir ilişkilerde daha iyiyim. Zamanla alıştım bu duruma. Fakat whatsapp kullanmayacak kadar değil benim durumum.

0|0
    0|0
  • Benimde dogru duzgun arkadasim yok ne yapabilirz ki kardesim

0|0
    0|0
Yükleniyor...