Kızlar, Evlilik icin neden herseyi erkeklerden bekliyor?

Ev bizden araba bizden iyi bir meslegi olsun yakisikli olsun uzun boylu olsun baska? Senin neyin var vericek sadece o bacak arandaki mi? Yok kizlar boyle olmaz bu isler sizinde eviniz olsun arabaniz olsun evliligi kendinizi kurtarmak olarak görmeyin. Hayır kurumu değil evlilik aile kurumu.Önce aradıgınız meziyetler sizdede bulunsunki karşı taraftan isteyebilin. Emınım cogu erkek benım gıbı dusunuyordur? Saygılar

Güncellemeler:
+1

0|1
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum dostum, evliliği kendini kurtarmak olarak gören ve evlilikte bacak arasına güvenen kızlara sözüm, sizden hayat arkadaşı değil 'mal' olur, 2-3 güne o maldan sıkılır başka karıya giderler, sonrada aldatıldım die aglar sızlar babanızın yanına gidersiniz :)
    Kız aileside erkek tarafından hunharca maddiyat bekliyeceğine, kendileri de erkek tarafı kız tarafı demeden maddi manevi her türlü desteği vermeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sonuna kadar haklısınız bu yüzden evlenirken aileme emri vaki yapıcam istekleri bitmiyo iki kişinin arasını bozmaktan başka bir işe yaramıyo

0|1
    0|0
    • bncede aile kesınlıkle karısmamalı mal alım satım yapmıyoruz

• aynen öyle keske boyle yuruse işler ama işte..

• valla hiç umrumda değil olay imzaya geldiği an emrivaki yapıcam ben evleniyorum bitti ailemi tanıyorum rezilliğe gerek yok Allah herkese hayırlısını versin

• Bence sen, seni değil de malını mülkünü isteyen biriyle rastlaştığın için böyle. Kendi ilişkime ve Çevremde yeni evlenenler için şunu söyleyebilirim ki, evet aşk karın doyurmaz belki ama sevdiğimizle yan yana olalım gerekirse kueu ekmeği paylaşırım. Araba, şan, şöhret dünya malı bunlar dünyada kalacak.

0|0
    0|0
    • cevre degil bu kizlarin genelinde var bak genelliyorum sen azinlik olablirsn

• Hayır işte ben değilim sadece.

• Bende o yüzden okuyorum kariyer yapıyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok haklısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sonuna kadar katılıyorum. Lafa gelincede eşitlik isterler. Ozaman her konuda eşit olalım.

0|0
    0|0
    • islerine gore kanka iyi islemisler erkeklere zayifi ezigiz diye ama bizi somuruolar aslnda

• aynen öyle. teorik olarak biz pratik olarak onlar bizi sömürüyor. Onlar bile birbirini sevmiyor dostum var mı ötesi :) erkeğin evi, arabası, işi, parası olsun. Kızın hiç bişeyi oh kebap.

Yükleniyor...