Sizce dövme neden bağımlılık yapar?

1 kez dövme yaptırdın mı mutlaka gerisi geliyo beğendiği başka bir modeli ya da bir yazıyı hemen dövme olarak düşünüyo insan. Bağımlılık yapıyo dediklerinde inanmamıştım ama anlam veremedim. Sizce neden?

0|1
919

En İyi Erkek Görüşü

• Valla işte bak ona bende anlam veremedim ateistler açıklasın izliyorum neymiş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• heç sevmem

1|0
    0|0
  • bazılarına da çok yakışıyor :) ( Smile simgeli ) :D

1|0
    0|0
  • @dmladmla valla günah olmasa yaptırcam. boynuma tam gözüken yerine. canlı bböle pembeli kırmızı güller çiçekler yaptırcam. dövme kalıcı. elime burcumu yaptırcam. bileğimede pemb ya da kırmızı evlendimde karımı sonrada Alah verirse çocuklarımın ismini. yazırmayı isterdim.

0|0
    0|0
  • Cunku ılk yaptırdıgında günah olur mu? abdest geçerli olur mu? çevremdekiler ne der annem babam kızar mı? yakışır mı? yakışmaz mı? gibi birçok soru oluyor aklında insanın... ilk dövmeden sonra bunların hemen hemen hepsini aşmış oluyorsun ve hoşuna da gitmeye başlıyor ikinci dövmeyi yaptıracağın zaman sadece kendi hislerinle hareket ediyorsun ve haliyle her yaptırdığın şey daha çok hoşuna gidiyor :)

0|0
    0|0
  • Daha o bağımlılığı yaşamadım ama sağ kolumun altına bileğimden dirseğime kadar olan bölgeye Osmanlıca ya da Çince bi' söz yazdırmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • aç gözlülük isteği o bende mesela kendime bir oyun alıyorum diğerini de istiyorum dövme d e oyle bir tane begeniyorsun aklın başka dövmede kalıyor onuda istiyorsun sonra bir bakmışsın 3 5 7 tane dövmen olmuş istekler bitmiyor

0|0
    0|0
  • Bosluklaei doldurmayi seviyoruz

0|0
    0|0
  • Yaptırdım fakat bağımlılık yapmadı

0|0
    0|0
  • yoo ben bir kere yaptım pişman oldum

0|0
    0|0
    • :)) anladımm

• ne mutlu sana ozaman

• yapar tabi

0|0
    0|0
  • Dövme yaptırmadım düşünmüyorum da :)

0|0
    0|0
  • evet yapar :D

0|0
    0|0
  • Çok beğendiğim bir model var yaptırmayı çok istiyorum ama senin bu bahsettiğini söyleyen çok olduğu için yaptırmıyorum :)

0|0
    0|0
  • beğeniden dolayı

0|0
    0|0
  • guzel cunku

0|0
    0|0
  • Sigara gibi

0|0
    0|0
  • bağımlılıktan ziyade sanırım bir öncekine göz alışıyor ve beğenmemeye başlıyorsun

0|0
    0|0
  • Bütün bağımlılıklar zaafiyetten doğar. Zaafiyetten ivmeli hareket eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...