Irkçılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halen 90lı yıllarda olduğu gibi en iyi kürdün ölü kürt olduğunu savunan cahil insanlar var etrafımızda. Bende Türküm. Fakat en başında müslümanım. Farkında olmadığınızdan eminim. Fakat o zaman ki hainler yüzünden PKK ile kürtler eş tutuldu ve kürdüm diyen herkes pkklı muamelesi görüp öldürüldü. Şunu aklınızdan çıkarmayın. Bu topraklara bin yıl önce bu adamlarla geldik. Biz Orta Asya'da Orhun kitabelerini yazan kağanlarımın öğütlerine uymayan cahiller yüzünden asıl topraklardan sürgün edilerek geldik buralara.

Kötü mü oldu? Hayır.

Yine atalarım burada da belli milletleri birleştirdi ve nice fatihler çıkardı. O kadar Türk'üm diyorsanız bir kere olsun adam gibi Türk tarihi çalışın. Türk dediğin önderlik eder birleştirir sizin gibi dışlamaz.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Aptallara göre insanlar; ırk, cinsiyet, milliyet, yaş, statü, renk, din ve dil başta olmak üzere 8’den fazla kategoriye ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir. İnsanlar sadece 2’ye ayrılırlar: İyi insanlar ve kötü insanlar.

Söyleyen: Albert Einstein

tamda böyle düşünüyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazık ki pkk nın yaptığı Çevrimli katliamını unutan Kürtler, artık pkk ya destek vermeye başladı. Elbette pkk yı tutmayan Kürt kardeşlerimiz var. işte onlara can feda..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Iste sorunda burda cannakkale savasinda o bayrak icin kurtte turkte kostu cepheye ama bugun baktigimizda kurt vatandaslarimizin yasadigi iller hangi partileri cikario sandiktan ve bunuda sokaklarda kutluo bunuda goruyomusunuz evet herkesin siyasi fikrine saygim var ama amaci sadece boluculuk olanlari desteklemelerininde saygi duyulcak tarafi yok ben tek bayrak tek millet diyen kurtlere saygi duyarim aksi olanlarin fazlalik oldugunu dusunuyorum

0|0
    0|0
    • 11 yılım doğuda geçti. O insanları sizden daha iyi tanıyorum Hiç size zorla tehditle oy kullandıran olmadı değil mi hanımefendi? O insanlar devlet isterken yıllar önce devlet yerine katiller vardı en iyi kürt ölü kürttür diyen. Son yıllarda devlet oraya el attı. Ama yine de o HDP ondan önceki BDP, DTP HADEP DEHAP vs. öyle kök saldılar ki herkes devlete sığınacak kadar cesur olamıyor orda. Kimler ne tehditler alıyor kendilerine veya ailelerine yönelik. O sandıklar var ya? O şerefsz CHP ve HDP yüzünden merkezlere taşınmadı. Öbür türlü durum farklı olacaktı.

• O onun sorunu. BEnim kastettiğim kişileri gayet iyi anladınız.

• Hayir diosunya tehditle oy veriolar sehrin gobeginde ne tehdidi diorum hadi doguyu anlarim buyuk sehirlerde yasayan kesimde hdp ye verdi oyunu sorsan ulkemi seviorum derler bu ne perhiz bu ne tursu

• Nesilleri hiç tükenmeyecek gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sadece iyi ve kötü insan.
    Başka ayrım yok ne din ne dil ne ırk ne de cinsiyet.

0|0
    0|0
  • Irkçıların canı cehenneme

0|0
    0|0
Yükleniyor...