İnsan Neden Dünyada?

İnsan neden Dünyaya gelldi bilen var mı ne amaçlı görevimiz nedir?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sınav?

0|0
    0|0
    • yaklaştın biraz imanllı birisine benziyorsun

• evet bende biraz açtım :)

• Eyvallah. d

Kızlar Ne Diyor 1

• Üzülmek için herhalde

0|0
    0|0
    • Kimi insanların içinde yaşadıkları bu karanlık ve ürkütücü yaşam tarzından kurtulabilmelerinin, huzurlu, güvenilir ortamlar içinde yaşayabilmelerinin tek bir yolu vardır. Bu yol, toplumu oluşturan bireylerin, yalnızca Yüce Allah'a iman etmeleri ve Rabbimizin Kuran'daki emir ve yasaklarına uymalarıdır. Bu, tüm insanlar için mutlak bir kurtuluş demektir. Çünkü insanı Yüce Allah yaratmıştır ve onun ruhunun neye ihtiyacı olduğunu da en iyi O bilir. Kuran'da bu gerçek şöyle haber verilmektedir:

• ''Yüce Allah, rızasına uyanları bununla (Kuran ile) kurtuluş yollarına ulaştırır ve onları Kendi izniyle karanlıklardan nura çıkarır. Onları dosdoğru yola yöneltip-iletir.''
      (Maide Suresi, 16)

Erkekler Ne Diyor 6

• Aç kuran-ı kerimi oku Allah Allah bize niye soruyorsun

1|1
    0|0
    • ben biliyorum sen biliyormusun?

• Çok Öyle insanı gördüm öyle onları dogru yolla sokmaya çalıyorum Allahın izni ilee iplis heryerde bizimde ipise buyuk silahımız iman sen onlları kafana takma Allah seni cennetine koysun

• Allah bütün müslümanları korusun. Teşekkürler yaptıgınız hareketden dolayı :)

• Çünkü insanların yaşaması için en uygun gezegen olduğu için,

0|0
    0|0
    • öyle bakma

• para için mecburiyetten daha çok kazandıgım için burdayım

• Yüce Allah insanlara dünya hayatında yaşayacakları kısa bir süre tanımıştır. Tüm insanların dünyaya gelişlerinin ve bu kısa hayatlarının tek ve en önemli amacı Yüce Allah'a kul olmaktır. Kuran'da bu amaç şöyle bildirilir:
      Ben, cinleri ve insanları yalnızca Bana ibadet etsinler diye yarattım. (Zariyat Suresi, 56)

• Görevimiz tehlike 💀

0|0
    0|0
    • Dünya hayatında aranılan huzur ve mutluluk ancak Allaha kulluk etmekle elde edilir
      Boşver tehikeyi hergün tehikedeyiz

• mecburi kanka

0|0
    0|0
    • mecburi yok bir sebep var bir görevimiz var biraz kendimizi tanıyallım

• Onu sormayı unuttum kanka.

0|0
    0|0
    • ben hatırlatım araştır birz

• tanrının zevkiyiz

0|0
    0|0