Ezilen taraf olmaktan bıktım :( ?

Utangaç yanakları kızaran sessiz bir yapım var bunun yanında hep tebessüm ederim kendimi korumak içimden gelen bişey liseye gidiyorum herkes beni dışlıyor güzel masum bir yüzüm olduğunu söylerler fiziğimde gayet orantılı ve düzgün arkadaşlarım rapunzel diye hitap eder herneyse okulda lise sona giden egoist havalı bir çocuk var teneffüslerde yanıma gelip saçlarımla oynar elini çek kalk yanımdan diye rica etsemde işe yaramaz ben kalkmak isteyince de kolumu tutup otur şuraya diye bağırır bende karşılık veremiyorum benden uzun ve güçlü çıkış kapısını açamadım ağır geldi düştüm gelip ufaklığın şekerini verinde ağlamasın diye dalga geçti bazen de yanıma gelip saçımı kokladığını hissediyodum okullar yaklaştı korkuyorum lütfen görüşlerinizi söyleyin neden böyle bu çocuk sessizim ona bulaşmıyorum bile gordüğümde yönümü değiştiriyorum :(

Güncellemeler:
Ezilen taraf olmaktan bıktım niye böyle bu şahıs :( ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• uğraş onla sende. kaçman çözüm değil. insanları senle uğraşması için cesaretlendiriyorsun. korkma ! lafını esirgeme. en kötü ne yapabilirler ki.
    ben de lise de başlarda bazı kişilerin şovunu çekmek zorunda kaldım ama sonra üzerlerine gittikçe geri adım atmaya başladıklarını gördüm. tabi bu bende inanılmaz özgüven yaptı. sen dene.

0|0
    0|0
    • bir kere sert çıkıştım üzerime gelip kolumu sıktı hocaya söyledim hoca da korkuyor o çocuktan

• Yani o bir sadist mi kendinden güçsüzlere eziyet eden bir sadist bir çok kere saçlarımın kokusunu içine çektiğini hissettim 😮

• sadist ve sapıkta olabilir. ailesi ile ilişkilerine bakmak gerek. psikolojisi bozukta olabilir...

En İyi Kız Görüşü

• Sana sadece şu kadarını söyleyim ve bunu hep kendine tekrar et kimse istemediğin bir davranışı bir şeyi sana yapamaz buna izin vermemelisin heleki terbiyesizlik asla rezil olacağını düşündüğün için tepki göstermiyorsun insanlarin alay etmesinden korkuyorsun ama :) birak alay eden etsin sen rezil olacağını bilsen dahi tepkini göster :) o bahsettiğin çocuğun yanindan kalkmak istediğinde bir daha kolunu tutarsa korkma geçir elinin tersi ile bir tane sonra üstüne bağır... ;) sen sesiz kaldığın için senin korktuğunu bildiği için rahat davranıyor :)

0|0
    0|0
    • Senin dediğinin aynısını yaptım oda sırayı devirip üzerime geldi bağırdı kolumu sıktı felan herkes toplanmıştı

• Himmm demekki sen korkmamis o zaman devret babaya abiye onlar konuşsun karşıdaki şahısla cnmm alttan alma sakin böyle insanlari

• Valla bıktım ya bebek saçlarımı kesicem onun yüzünden küçüklükten veri upuzun belimi geçen kestane rengi dalgalı saçlarıma kıyıcam

Erkekler Ne Diyor 5

• tecavüz ön provası. okul idaresiyle görüş benzeri bizim okuldada oldu çocuk ceza. alınca bir daha denemedi

0|0
    0|0
    • Tecavüz mü sanmıyorum öyle bişey değil çok farklı bu takıntı gibi bişey

• dövelim kanka

0|0
    0|0
    • :) dövmek değil bu çocuk neden böyle yapıyor ona bulaşmadığım halde onu sorguluyorum

• Sinirlenir oda bana vurur diye korkuyorum 😦😦😒

• Delikanlı diye geçiniyorsa yapmaz herhalde.

Sen uyar vurmadan önce sonra vur gitsin

• Okumadım ama faydalı

0|0
    0|0
  • kendini üzme bu kadar her bir insan bir değildir

0|0
    0|0
    • Doğru ama asıl soru bu şahıs ne yapmak istiyor konuşmadığım halde gitmiyor yanımdan bişeyde yapmadım ona her zaman beni aşağılıyor

• hiç üzme kendini iyice takip et

• Anne babana söyle müdüre söyle çocuk dediğin erkek mi kız mı

0|0
    0|0
    • Erkek bu hem müdüre defalarca söyledim uzaklaştırdı ama akıllanmıyo aileme söylesem beni sevdiğim okulumdan alır başka okula verir idare ederim ben de sorun o değil ki sorun onun ne yapmaya çalıştığı

• niye öyle diyon ki bundan kurtulabilirsin mahkemeye ver

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...