Ailede (Ebeveyn)'lerin Ters ve Gereksiz Davranışları Sizin Ailenizde de Var mı?

Ters ve Gereksiz demek istediğim iki örnek ile belirteceğim ;
Mesela Okulu bitirdiniz ön lisans veya açıköğretim veya herhangi bir lise diyelim , mezun oldunuz eve diplomayı götürüyorsunuz. Fakat bu durum gayet sanki bakkaldan alırmış gibi karşılanıyor. He diyip geçiliniyor belki bir tıp fakültesi bitirilse aynı şey olmaz sevinirler falan böyle konuşurlar insan içinde filan yani neyse,

Biyere gidiceksiniz gidiceğiniz yer şehirler arası veya şehiriçi otomobil kullanıcaksınız veya 10 km ötede biyerde oturacaksınız arkadaşınızla saat geç olsun erken olsun bir telaş gibi karşılama nereye hava soğuk gibi büyütmeler bunun üzerinde durmalar 2 saat sonra telefon etmeler vs veya şehirler arası bir yolculuk yapıp bunu sanki uzaya gidiyormuş gibi görmek endişe duymak , tabiki duyulur direksiyon başındasın falan ama gereğinden fazla duyma diyelim.

Şimdi demek istediğim sizin ailenizde yapıyor mu yani ne var yani , endişe duyulduğu kadar başarınızıda büyütseler ben bunu ömür boyu yaşayacağım evlenmediğim sürece sizlerde yaşıyor musunuz?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet yaşıyorum. Yaptığım her şeyde bir memnuniyetsizlik kötü hissediyorum kendimi hiç olmasamıydım diyorum ve psikolojim bozuluyor sinirleniyorum değersiz hissediyorum ve psikoloğa giden de yine ben oluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...