Bir kız bir erkeğe (abisi yaşında) neden sürekli fotoğraf atar?

Daha 2 ay oldu tuhaf bir şekilde tanıştık son birkaç haftadır mesela işe giderken sabah fotoğrafını çekip atar öğlen arkadaşlarıyla yemeğe giderken fotoğrafını çekip atar altında anlamlı bir yazı olur bak şimdi yine attı gecelikle yatağında çekilmiş abisi gibi görüyordur demi umarım aksi değildir aramızda 13 yaş var

1|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık olmuştur. 13 yaş abartılacak bir fark değil ki aşkın, sevginin yaşı olmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Abisi gibi görse gecelikle fotoğraf atar mı?

0|0
    0|0
  • Trollsen komik değilsin.
    Gecelikle yatakta çekilip sana attıysa abisi gibi görecek? Salak taklidi mi yapıyorsun?
    ya da en garanti yolla kıza sorsan?

0|0
    0|0
    • bak anacım yaşını gördüm o yüzden fazla ciddiye almıyorum gecelik derken açık saçık değil teni bile gözükmyüyor ve makyajda yok resmini çekmiş ve atmış yazıyor ki altında yine yattım yatağıma hayal dünyasına geçiş yapıyorum diye bunda nerde kötülük var gel yanıma dememiş ki

• neyse bir şey demek istemiyorum

• deme kardeşim boşver.

• Ya gecelik deyince aklınıza neden müstehcen şeyler geliyor. Adam kızın teni bile gözükmüyor demiş. Benim arkadaşımda herkese fotoğraf atar. Yazı yazıp konuşmak yerine fotoğraf yollayarak durumu anlatmayı daha çok sever. Abi sen onun babası gibisindir aranıza 13 yaş fark var ama belki kız hoşlanıyordur. Bunu burada aptal aptal cevap verenler insanlar yerine kıza sorman gerekirdi. Yaşına başına yakışmıyor, git kıza sor sebebini söyler.

0|0
    0|0
    • öyle sorulmuyor kardeşim biz metro istansyonunda tanıştık onu eski sevgilisinden kurtardım ben çok yakışıklı bir erkeğim onda sıkıntı yok 1 saat öncesine profil resmim vardı kaldırdım her anını benimle paylaşıyor mesela bak mayısta iznini ayarlamış 3 mayısta bir hafta tatile gidelim ayarla kendini diyor ama öyle sorulmaz benden hoşlanıyor musun diye ben soramam en azından

• Abi koy profil resmini bakayım yakışıklı mısın değil misin? Öz güven biraz tavan yapmış. Kusura bakmada sen kendi içinde çoktan kendince kızın senden hoşlandığına karar vermişsin :S yani 40 yaşındaki bir adamdan 20 yaşındaki bir kız hoşlanmaz. Hoşlansada gelip geçici bir hevestir. Bu gidişle sen ona aşık olacaksın :'p

• yok bee ben ona aşık olmam kız kardeşim 27 yaşında benim ben aşık olmamda onunda olmasını istemem kırmak isteyeceğim en son kişilerden birisi.

• Sen o kiza umut verici ya da onu beğendiğini ima edici birşey yaptinsa o da bunun üstünden bu tür sacma hareketlere girmiş olabilir kimse abisi gibi gördüğü birine gecelikle foto atmaz hoş gerçi normal arkadaşınıda atmamasi lazim rahatsiz oluyorsan karşıdakini uyar ;)

0|0
    0|0
    • metroda sevgilisi ve arkadaşı onu rahatsız ediyordu bende hiç tanımıyordum sevgilisinin kolundan tutup kafayı çaktım ordan tanıştık bir anda ısındı bana 2. gün annesiyle tanıştırdı sonra yaşıma inanmadı kimliğimi istedi falan

• Iyi geceler kardeşim

• Sana da isimsiz sana da

• ayy bu aşık sana yasa başa bakmamis😆

0|0
    0|0
  • Hoşlanma durumu var gıbi

0|0
    0|0
  • Salak abisi gibi görürse gecelikle niye foto ceksin

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi ergenligin vermiş olduğu cahillikler.

0|0
    0|0
  • Bence abisi olarak görmüyor seni etkilemeye çalışıyo bayaa kendine guveniyo belli

0|0
    0|0
  • Gecelik dedin biraz dusundurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 23 yaşında
    ımm..
    bence orta yaşlı erkekleri karizmatik ve seksi bulma fetişi var onda.

0|0
    0|0
  • :D Ergenlikten olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Oha ne abisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...