Bir erkek nasıl bu kadar alçalır?

Kız arkadaşım flört ettiği erkeğe müstehcen fotolar yollamış,4 tane. Ve erkek şimdi onları nette yayınlayacağım diye tehdit ediyor. Anlamıyorum sadece 5 dakikalık zevk için mi? Bunu yapan erkeğin nasıl bir psikolojisi var? İstenilmediğini öğrendikten sonra bile ne pislikçe.
Kız da da hata var tabi ama gençlik bir hata yapmış işte.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yaz bunları buraya da arkadaşlar görsün
    tedbirlerini alsın.
    Herkese güvenmesinler.
    Böyle adi insanlardan haberdar olsunlar.

1|0
    0|0
    • Bu tür pislikler,
      kızları tehdit ediyor,
      tecavüz ediyor,
      cinayete kurban ediyorlar.
      Lütfen kızlar dikkatli olun...

Erkekler Ne Diyor 11

• Yapılacak şey değil fotoğrafını tanımadığın bir erkeğe yollamak zaten bir erkek fotoğraf istiyorsa ne mal olduğunu belli ediyordur

0|0
    0|0
  • Flört ettiği erkeğe müstehcen fotoğraflar yollamakta iğrençlik değil midir? Bedeni bu kadar ucuz mudur? Gençlik bir hata yapmış işte diyip üstü kapatılacak birşey midir bedeni teşhir etmek?

Erkek de şeref yoksunu. Ama kızın da bunu hak etmediğini söyleyemicem. Bedeni, seksi, sevişmeyi bu kadar ucuza getiren insanlardan haz etmiyorum. NET.

0|0
    0|0
    • Bir kadın bir erkeğe ya da bir erkek bir kadına özel mahremini açıyorsa foto vs atıyorsa o ikisinin arasında kalır, günahları onların olur, işin ahlaki olayı ayrı. bana doğru gelmez ama ona doğru gelir. Fakat bir kişinin özelini tek kişiyle paylaşıldığı halde ifşa etmeye kalkmak herkese göstermek adiliktir.

• Ha ha. Haklısınız ne diyeyim. Allah herkesin karşına iyi insanlar çıkarsın aklı selim düşünen biri haline getirsin.

• Amiiin cümlemize inşallah

• İfşa adı altında sanal o oldu

0|0
    0|0
  • Yollamasaymış o da

0|0
    0|0
  • kız daha çok hatalı bence

0|0
    0|0
    • Kız da hatalı tabi ki. Ama erkekte sürekli foto at diye ısrar etmiş. Yine de her ısrar edene foto atılmaz ama atılan fotoyu ifşa etme adına tehdit etmek çok adice.

• bence suçlar %50 %50

• Gerçekten yapmaz herhalde neden öyle söylemiş ayrılmışlarmı ki

0|0
    0|0
    • Evet ayrılmışlar ama 2 hafta çıktılar. Kız reddedince sanırım.

• Sanmıyorum ama umarım.

• İnşaallah

• Pislik

0|0
    0|0
  • Iste nerden bu serefsizleri buluyosunuz anlamis degilim

0|0
    0|0
  • onla ilişki karşılığımı yapacağını söylüyor?

0|0
    0|0
    • Tam öyle değil. Benle sevgili ol diyor ama buluştuklarında ilişkiye girmek istemiş. Dolaylı yoldan yani sanırım amacı bu.

• korkmasın metin olsun onun amacı orkutmak zaten

• haklısınız

• Bu tarz erkekleri sevmiyorum onlar yüzünden kızlar foto atmaya cekiniyor :)) haha

0|0
    0|0
  • evlenmeden boşuna böyle şeyler yapmak günah değil zaten böyle şeyler isteyen erkekte ippnenin tekidir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okuyucumun başına böyle bir olay gelmişti. Hemen olayı atıp çocuğu ben tehdit ettim. Çocuk kızdan özür diledi ve kıza benim bir şey yapmaman için yalvardı. Yardımcı olabilmem için soruma yanıt vermen gerek ama. O yolladığı fotoğraflarda arkadaşın suratı gözüküyor muydu? Saçı önemli değil. Suratı belli miydi?

0|0
    0|0
    • 3ünde hayır,1innde evet. Ama o yüzü gözüktüğü fazla dekolteli kısa mini ve göğüs dekolteliymiş sadece. Diğerlerinde yüzü yok ama iç çamalırlı.

• Ne demek (: Göz atınca 18 yaş şeyini açın ama kısıtlama var. Umarım arkadaşınız bu iğrenç yaratıktan kurtulur. Güçlü olun

• Böyle insanlara taviz vermeyiz, iyi akşamlar.

Yükleniyor...