Kürtler Neden Her Haltı Siyasete Bağlıyor?

Amedspor maç kazanıyor, siyasetten dem vurmaya başlıyorlar.. Yok doğuda çocuklar ölüyormuş, onlara armağan ediyorlarmış vs..

Ya arkadaş, doğuda çocuklar ölüyorsa bağlanırsın Uğur Dündar'a, anlatırsın derdini.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar hep böyle yıllar boyunca ezilen, mağdur edilen rolü oynuyorlar. Çünkü onlarda aşağılık kompleksi var yazık 😔

0|0
    0|0
    • kürt diye bir ırk ve kimlik yok bunu öğrenin artık arkadaşım kabul edin yani. Kusura bakma ama kürt kelimesi bile çakma almışsınız koskoca Türk'ü harflerinin yerini değiştirip kendinize kürt demişsiniz. Kabul edin sizin bu dünya üzerinde tarihte hiç bir başarınız olmadı, tarihi bir geçmişiniz bile yok sonradan türeyip Türkiyeyi bölmeye çalışıyor ihanet ediyorsunuz boş konuşup canımı sıkma

En İyi Erkek Görüşü

• Hep bursasporun yüzünden oldu bunlar inşallah beşiktaş çıkarda şu amspora çeyrek finalde tecaüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksına bağlarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerçekler niye söylenmesin? Neden bu kadar şey söyleniyor? Onlar orada yaşıyorlar. Neler dönüp bittiğini bizden çok daha iyi biliyorlar. Uzaktan laf söylemesi kolay..

1|2
    0|0
    • Söylenenin yeri önemlidir.

Siyaset Meydanı'na balanıp "ne olacak ulan bu Beşiktaş'ın hali" dersem absürd olur..

• Bu beşiktaş veya siyaset mevzuus değil. Söz konusu olan ölüm

• yaran varsa gocunursun

0|2
    0|0
  • genelen konuşmak nedir ya birileri öğretsin artık bazılarına

0|1
    0|0
    • Hah işte bir de bu kafa var..

Benim 'Kürtler şöyle' demem için dünya üzerindeki her Kürt'ün demecini almam gerekiyor. Oldu.

• ben öyle bir şey demedim düşüncelerin barbar olmuş fiilen barbar olmasa ne olur

• saçma teorilerinle mutluluklar ne diyim

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşağılamayın len kürtleri ben kürt değilim de kürtlerin masum olanları işinde gücünde olanlarında sıkıntı yok. Kürtlerin hakkını savunacam diye ortada dolaşan farklı ırk ve milletten gelip ortalığı karıştırmak ile görevlilerin kandırmalarından dolayı böyle bir sıkıntı yaşanıyor.

0|0
    0|0
  • İçi dışı siyaset olan kişilerden ne beklenir ki

0|0
    0|0
  • Cocuklarin oldugunu söyleyen herkesi kotu gostermeye alistiniz geçen beyazada yaptiginiz gibi ..

0|0
    0|0
  • çünkü herşey siyasettir

0|0
    0|0
  • çünkü foşik devlet

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar kürt

0|0
    0|0
Yükleniyor...