Arabasız , kirada yaşayan , işadamı doktor avukat filan olmayan adamla evlenirmisiniz?

yani iyi bir mesleği evi arabsı olmayan , sıradan lise mezunu , anasıyla filan yaşayan ne bilim biyerde sıradan maaaşla çalışan bir adamla evlenirmisiniz_?

• evlenirim seversem
    69% (9)57% (12)62% (21)Oy Ver
  • asla evlenmem.
    15% (2)29% (6)24% (8)Oy Ver
  • ancak yaşım geçtiyse filan evlenirim yoksa evlenmem
    16% (2)14% (3)14% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• hatta kel göbekli yaşı 33 sen benimi dedin saol sorduğun için beni tarif etmişsin de

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• eliniz mahkum :) yoksa evde kalırsınız. türkiyede evlenme çağında olan erkeklerden bu saydıklarınız %10 bile yoktur. 4s kuralı ile evleneceksiniz. evlenmem diyenler var ya, yaş 30 olmadan bak gör nasıl ateş düşüyor birisi istese de evlensem diye :) benimde işe başlamadan bişe yoktu herşey değişiyor. tutkun olmak gerek sevdiğine gerisi gelir. para önemli değil.

0|0
    0|0
    • niye canım meslek sahibi erkek çook türkiyede.

• :) iyi çalış görmezsin kendi evini alırsın arabanda olur. erkeklerede ihtiyacınız kalmaz

• haklısın

• O zaman memleketin %75 bekar oturuyor olurdu..

0|1
    0|0
    • yani meslek sahibi olan biriyle demek istedim bankacı da olur mühendiste. yani basit meslek sahipleri olmasın

• Ne yazık ki öyle olup daha mutlu yaşayanlar var.. Ev olması araba olması insanca yaşam demek değil..

• Geleceği olmayan biri ile evlenmeyi düşünmek? İnsan geleceğini yakar mı?

0|0
    0|0
  • hiçbişey olmayan kızların zengin koca arayışı gibi ev hanımı olup ya da üni bitirip çalışmayıp çalışan koca istemesi veya kendi 3 kuruşa çalışıp 5 kuruşa çalışan kocadan altına bakmaması ne kadar acıklı. sen avukatsan avukatı iste ama dengiysen söz söylemeye hakkın olur. neysen onunla ol.

0|0
    0|0
  • Evlenmem diyenlere yuklenmeyin. Evlilik cocuk oyuncagi mi l. n?

Sevin, sevisin, sevgili olun. Ama kultur, maddiyat, aile, siyasi farkliliklar var ise kimse evlenmesin.

Kucucuk cocuklarin, sizin sacma sapan kavgalariniz yuzunden psikolojilerinin bozulmasina hic ama hic gerek yok.

Evlilik hicbir zaman kolay olmadi ki. Cocuk oyuncagi da degil.

Erkeklerin evlilik lafini duyunca kacmasi bu yuzden. Kadinlardan daha mantikliyiz.

0|0
    0|0
  • Mülk Allah'ındır Bu yüzden insanın mülkiyetine bakmam ben kişiliğine ahlakına âdâbına insanıN niyetine bakarım ahlaki davranışları Büyüğüne saygı ve hürmet i Önemli olan şeyler bunlar aslında

0|0
    0|0
  • peki sen böyle biriyle evlenirmisin?

0|0
    0|0
  • Bayanların yüzde 70 İ sallamış bence ama saygı duyarım ve önlerinde eğilirim Allah herkese hayırlı eş versin aldatmalar son bulsun ihanet defteri kapansın aminn ecmain😊😊😊

0|0
    0|0
  • Eskiden iki insan birbirini sever evlilik yaparlardı diye biliyorum ama şimdi kızlar genelde duygusal değil profesyonel düşünerek evlilik yapıyorlar sanırım.

0|0
    0|0
  • çok salakça soru olmuş gibi. evsiz arabasızı anlıyorum da doktor ya da avukat iş adamı olmayan biriyle evlenir misiniz nedir yahu :D çevrenizde yaşayan kaç doktor ve ya avukat ile evli birileri var. :)

0|0
    0|0
  • para için kısmet tepmek mi amanın

0|0
    0|0
  • ben yakında avukatım öyle sanımdıgı gibi cok para yok bu işte :/

0|0
    0|0
  • Sende çalışıyorsan olabilir

0|0
    0|0
  • benden bahsediyorsun :D