Çok sinirliyim?

Biliyorum bunu buraya yazmam çok saçma ama çok sinirliyim. Bugün minibüste bir çift ve ben ile arkadaşım arka arkaya oturuyorduk. Arkadaşımla sohbet etmeye başladık uzun zamandır görüşmüyorduk ama kesinlikle kendimiz duyabileceğimiz seste, gülüşme kahkaha vs olmadan.
Önümüzdeki 25-30 yaşlarındaki abimiz ve ablamız, bizim hakkımızda konuşmaya başladı ''dövesim var, alıcaksın saçlarından tutup yapıştırıcaksın, böyle kızım olsa ne döverdim'' vs cümleler kurdular, sesimi çıkarmadım çünkü adam çok kalıplıydı ve biz 2 kız ne yapabilirdik ki?
Söylediğimiz her cümleyi tekrar edip gülmeye başlladılar. Şimdi eve geldim ve keşke karşı çıksaydım diyorum.Çok sinirlendim. Siz olsaydınız napardınız?

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bana öyle bir durum olsa kafasına yumrugu vurur bayıltırdım veya o beni döverdi ama yumruk bankosu var :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Problem mi var haddinizi bilin diuebilirdin

0|0
    0|0
    • şimdi ki insanlara belli olmaz sırf iki muhabbet ettik diye adam kafasında bizi dövmek için ne senaryolar kurdu kendinden 7-8 yaş küçük kıza

• Utanmazlar böyle prim yapacak zekadalar.

Erkekler Ne Diyor 7

• sakin ol şampiyon her sinirlendiğiz insanı oldursek neslimiz tükelir demi ama

0|0
    0|0
  • Valla ben atara atar gidere gider yapardım

0|0
    0|0
  • Bilmediğiniz konulara atlayıp burnunuzu sokmayın derdim

0|0
    0|0
  • itle it olunmaz boşver

1|0
    0|0
  • üzülme be

0|0
    0|0
  • Haklısın ama belki de onlara göre ses ve kahkaha yüksekti olabilir

0|0
    0|0
    • Eğer arkalarını dönüp ''arkadaşlar biraz sessiz olsanız'' deselerdi, susardık gayet

• Evet doğru olabilirdi aynen ama bazı insanlar düşüncesiz iste

• Bu şerefsizliktir. O (M) adam erkek diye dolaşıyor. Bu bize haksızlıktır. Sen anlatınca bile ben sinir oldum.

0|0
    0|0
    • içime dert oldu aşırı sinirliyim

Kızlar Ne Diyor 11

• Ses kaydı yapar sonrada direk dalardım 5 sene boşuna yapmadım ben taekwondoyu.

3|1
    0|0
  • senin yerinde olsaydım belki bende susardım o an böyle basireti bağlanıyo insanın ama yaptıkları çok ayıp o şekilde konuşamaz kimse raatsızmı oldular belki siz farkında değilsiniz ses olmuştur uyarsaydı insan gibi takma boşver

1|0
    0|0
  • Ben olsam ne diyosun sen felan derdim. O terbiyesizlik etmiş.

0|0
    0|0
    • kadında çok laf attı bela okudu ama hem benden 7-8 yaş büyük oldukları belli ve o adamdan tırstım açıkcası. içime yer etti şimdi

• sakin tavrını koruman çok uygun bir davranış olmuş. Karşı çıkarsan olay çıkabilirdi. Bırak kendi ayıplarıyla kalsınlar sinirlenme :)

0|0
    0|0
  • Salla ya..

0|0
    0|0
  • Beyinsizler ne takıyorsun boşver

0|0
    0|0
  • Sorun ne derdim ben

0|0
    0|0
    • inan diyecektim ama adam o kadar şiddetten bahsetti ki korktum

• Yanı eğer adamda el kaldırmaz zaten olay o kadar büyümezdi

• Pandik ataydin 😂

0|0
    0|0
  • İçinde tutmayacaksin sonra böyle oluyor işte.

0|0
    0|0
  • Saçını yolardim

0|0
    0|0
  • karsi ciksaydin keske ya kalipli olsa ne yazar kadina vurmak nedir vuramaz asla oyle erkek kek dir ancak.. siz acinda g. otunuze gulun deseydin keske benim icimde kaliyor hep byole demeyince ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...