Yanına erkek oturmasından rahatsız olan var mı benim gibi?

Ulaşım araçlarında yanıma erkek oturunca istemdışı bir rahatsızlık hissediyorum
Bu konuda tekmiyim merak ettim

0|0
35|50

En İyi Kız Görüşü

• Evet rahatsız oluyorum ama belli etmem hiçbirzaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Şahsen toplu ulaşım araçlarında yanıma kadın ya da erkek kim oturursa otursun küçücük temas bile beni rahatsız eder. Hele ki başkasının yerine oturmak, o ısıtılmış koltuk sinir eder :D Ola ki bir bayanın yanına oturmak mecburiyetinde kalsam daha özenli toplu otururum, hatta koltuğun kenarına sünerim ki rahatsız olmasın diye. gerçi bu cüsseyyle koltuğun yarısını kullanmak da insanı fıtık ediyor ayrı konu

0|0
    0|0
  • Yer olmuyor otobüste mesela oturuyormuş mecbur yakisikliyim bürde. offf pufff. ulan madem rahatsız oluyon taksiylen git. bir kadim vardi bir adam yanina oturdu kadim bagirip cagirdi. ulan gidin taksiylen gariban araci toplu tasima yer yksa elbet oturacak. sanki tecavüz ediyor erkekler yer yk adam gibi oturuyor

0|0
    0|0
  • Valla yerden göğe kadar haklısın.
    Geçen günlerde otobüste m*lın teki oturuyor yanımda ayırdı bacaklarını...
    Ben iki büklüm kaldım mı...
    Ya sabır çektim bir süre.
    Sonra yüzüne baktım,
    -düzgün otur bacaklarını topla dedim.
    Topladı,
    10 saniye sonra yine kendini kaybetti.
    Kızlar, vallahi işiniz zor.
    Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
  • Bombos otobuste benim yanima oturuyo kizlar uyuz oluyorum. Git baska yere otur.

2|0
    0|0
  • hastasınız siz, yani bu zihniyetler

2|3
    0|0
    • dinende uygun olan bu

• o zaman taksiye bin kızım... şu dini çekiştirmekten o da şarırdı nereye gideceğini

• Valla ben de yanıma bir erkek oturduğunda rahatsız oluyorum. Kadınlarda durum nedir bilmiyorum ama hemcinslerimin çoğu Dünya'da kendilerinden başka kimse yok sanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Valla bir kız tedirgin ve rahatsız oluyor diye ne onun arkasından yürüyorken rahatsız oluyor diye önüne geçer veyaitmesini beklerim, nede yanına oturmamayı.

0|0
    0|0
  • Hah görende ulaşım araçlarında yan yana oturunca bekaretleri bozuluyor zanneder. Arkadaş bizim yanımıza da milyon insan oturuyor kafamı bile çevirip kim olduğunu merak etmiyorum takılıyorum kendi alemimde. Bu kadar niye kasıyorsunuz ki?

1|0
    0|0
  • Seni ve senin gibi düşünenleri, bu hale getirenler utansın...
    Başka bir şey diyemiyorum.

1|0
    0|0
  • Bende malesef

0|0
    0|0
  • Ben bile rahatsız oluyorum la bazen ayaklarını açıp hayvan gibi oturanlardan kafasına patlatasım geliyor.

0|0
    0|0
  • Biz ne yapalım minibüse biniyoruz her sırada bir kadın oturuyor. Rahatsız oluyorsanız yanyana oturun. Ayakta mı duralım o kadar boş yer varken

0|0
    0|0
  • Bundan dolayı erkek yanı varsa onu tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • var benımkı de rahatsız @blondegirdokuz

0|0
    0|0
  • Açıkcası ben zorunlu olmadığı zaman bir bayanın yanına oturmam. Bir tek orası boşsa yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Değilsin bende bir kadın oturunca rahatsızlık hissediyorum.

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum bende yanıma bayan oturunca rahatsız oluyorum ters bir hareket yapıp onu rahatsız etmekten korkuyorum

0|0
    0|0
  • bende bayan oturunca rahatsiz oluyorum ciddiyim..

0|0
    0|0
  • belki erkekte senden rahatsızdır

0|0
    0|0
    • rahatsız olduğu içinmi gelip yanıma oturur salakmı bu adam

• Yemeyiz kız korkmayın qwe 😄

0|0
    0|0
  • oturabilir

0|0
    0|0
  • normal boşuna dememişler ateşle barut yan yana durmaz diye

0|0
    0|0
  • Kadın biri bana bir kalca attı, bilmem kac saniye indim otobusten

0|0
    0|0
  • mecbur kalmadıktan sonra oturmayı tercih etmiyorum
    hatta geçen sefer babam yaşındaki adamla dolmuşta 2li koltuğu bayanlara vermek için müsade isterken takışmıştık

0|0
    0|0
  • Yanındayken, sürtünme filan mı oluyor? Sonuçta araçları dolu. başka insanlarla var dimi. esas, sorun ney?

0|0
    0|0
  • Hayır gayet normal bir durum seni silecek hali yok ya

0|1
    0|0
  • bende yanıma senin gibi ayrımcılar oturunca rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • Napıyoruz ki? Rahatsız oluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Tamam taciz olaylarından dolayı da biz napalim? Bizde rahatsız oluyor siz öyle yapınca

0|0
    0|0
  • Neden ki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 34

• Rahatsız olmuyorum
    Genelde çocukları olan teyzelerin binmesinden rahatsız oluyorum 😒
    Ha bir de bacaklarını ayıranlardan bunlar genelde erkekler oluyor

1|0
    0|0
    • kızlar nasıl bacak bacak üstüne atıyorsa , erkek de bacaklarını ayırarak oturur şu pis zihniyetinizi bir an önce yok edin.

• @IIRyuII senin kafa harbiden iyi değil.
      Bacaklarını ayırıp beni iki büklüm etmeye hakkı yok kimsenin bir art niyet aradığım için değil rahatsız olduğum için diyorum. Farkındaysan çocuklu teyzelerinde yanıma oturmasından rahatsız okuyorum dedim çünkü onlarda cokyer kaplıyirlar ve ben bundan rahatsız oluyorum taciz ettikleri veya edecekleri için değil yani. Daha fazla yazma zaten anlamıyorsun ne dediğimi.

http://i.hizliresim.com/E5N7mB.jpg

• @cukulletta Sağdan git cüzdan bulursun

• yer yoksa raatsız olmuyorum ama bazen otobüs boşken yanına otururya al camdan cıkar dışarı o derece oluyorum ☺️

0|1
    0|0
  • kalkabilirsin eğer rahatsız oluyorsan onlar da insan yorulmuş olabilirler hasta olabilirler madem rahatsz oluyorsunuz siz kalkın azcık insaf edin ya

1|0
    0|0
  • Adam gibi oturuyorsa sorun yok.

1|0
    0|0
  • Ben de rahatsız olup boş yer arıyorum

0|0
    0|0
  • Simdi kendini asagilayan erkeklerde cikar ortaya. Bakalim kim ne kadar ileri gidebiliyor bu konuda.

0|0
    0|0
  • iyice abarttınız. ne yapcak yiyecek mi adam seni. sapık gibi durmuyorsa rahatsız olmam

0|3
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • rahatsız olmam ben ama otobüs boşsa ve gelip inatla benim yanıma oturuyorsa sinir olurum

0|0
    0|0
  • Evet ben de rahatsız oluyorum.

0|0
    0|0
  • rahatsız olunur ama belli etmemek daha doğru ya da erkeğin yanı boş dur ben oturmayayım demek saçma... Birazda karşı tarafı düşünmek lazım herkese tecavüzcü gözüyle bakar olduk onlar yanlış anlaşılacağz diye bizden daha tedirgin bence hoş değil

0|0
    0|0
  • Garip bir tipi yoksa surtunmuosa rahatsiz olmam

0|1
    0|0
  • leş gibi sigara kokmadığı, bacaklarını hunharca ayırmadığı, pazardan aldığı beş tl'lik parfüm kutusunu üzerine boşaltmadığı, bağıra bağıra telefonla konuşmadığı sürece erkek/kadın fark etmez.

0|0
    0|0
  • Yoo bende rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar hayvan gibi oturduğu zaman rahatsız olurum ama cinsiyetle hiç alakası yok, o kişi erkek diye rahatsız olmak baya anormal.

0|1
    0|0
  • Ben de varım 😊

0|0
    0|0
  • Ben de rahatsız oluyorum. Her gün haberlerde değişik değişik haber görünce insan ister istemez rahatsız oluyor.

0|0
    0|0
  • hiçbisey hissetmiyorum o da bir insan bende

0|1
    0|0
  • Insan gibi oturanlari harcamak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Yoo. Rahatsız edici hareketi olmayan kimseden rahatsız olmam

0|0
    0|0
  • Nefret ettiğim durum :/ Böyle bir durumda asla cam kenarını tercih etmem. Koridor tarafının kenarcığına ilişiveririm. Yanımda oturan şahıs rahat yayıla yayıla oturuyorsa, kalkar ayakta giderim daha iyi.

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyorum

0|0
    0|0
  • Tacizcisi sapığı çok bilemiyorsun ki

0|0
    0|0
  • Yo farketmez yılışık birşey değilse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Ben olmuyorum

0|0
    0|0
  • sadece bacaklarını ayıra ayıra oturmalarına rahatsız oluyorum onun dışında birşey yok

0|0
    0|0
    • kızlar nasıl bacak bacak üstüne atıyorsa , erkek de bacaklarını ayırarak oturur şu pis zihniyetinizi bir an önce yok edin.

• Ona zaten birşey diyemeyiz, kimsenin kimseyi sıkıştırmaya hakkı yok, soru başlığı oku bak diyorki erkek yanıma oturunca rahatsız oluyorum diyor, sonra gidiyor o cinsle evleniyor yatağa giriyorlar, erkeği hor görüyor bu sorudaki kız.

• @IIRyuII başlığı gördüm ben de o yüzden 'onun dışında birşey yok' dedim zaten. ufak bir yanlış anlama olmuş. ama soran arkadaş gibi olanlara da bu kadar sinirlenme erkeklerden tiksindikleri için falan olduğunu sanmıyorum çekindikleri içindir. Türk adetiyle yetiştirilmiş kızlar sonuçta erkeklerden bir miktar çekinmeleri normal.

• Tekli koltukları tercih ediyorum o yuzden.. ama basımda dikiliyolar oda sinir bozucu..😒

0|0
    0|0
  • bnde öyle ama yanıma oturdu diye birisi sadce erkek için değil :D

0|0
    0|0
  • Bacaklarını açarak oturmazsa beyefendi gibi oturursa sorun yok.

0|0
    0|0
  • Bazıları çok rahatsız edici davranışlarda bulunuyor

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...