Kapat

İnstagram vb kullanmamak garip mi?

Arkadaşlar instagram twitter snapchat gibi sosyal şeyleri pek sevmiyorum lise başında vardı ama sonra fazla ergence olduğunu anladım. yani sadece kendini güzel gibi gösterip ( yakışıklı herneyse)
beğeni almak için onu internete yüklüyorsun. snapçet te aynı foto çek kaç kişi görücek falan filan ben bunları kullanmıyorum ama arkadaşlarım garipsiyor. sizce garipmi çok takmıyorum dediklerini sadece yaptığım şey tuhaf mı sizce haksızmıyım ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Artık nasıl bir toplumda düzende yaşıyorsak adam 3 gün aç kalsa yine o yemeği yemeden önce en güzel fotosunu çekicek. instagram da öyle gerçekte bir bok olmayanlar twitter bebesi popüler olma instagram like larını gösterme peşinde bu kadar ezik olmayın. ha şöyle bir olayda var bu tür insanlar beğeni sayısı az diye diğer insanlara ezik falan diyor kafalar süper :D gerçekten gereksiz olduğunu düşünüyorum aksini düşünen varsa tartışabiliriz yazın arkadaşlar (:
Arkadaşlar ben instagram açmayın snapçet açmayın ya da diğer şeyleri kullanmayın falan demiyorum sadece bunu abartan çok çok fazla kişi var o parıltılı dünyaya kendini kaptıran belki de bende az daha öyle birşeye dönüşecektim ama vazgeçtim.
burda size düşüyor iş vazgeçmeyi biliceksiniz yoksa olmaz..

1|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tuhaf degil bende kuşşanmıyorum boş işler

0|1
    0|0
    • aynen 3-4 sene sonra yaptıkları için kendilerine demediklerini bırakmıycaklar

• abi haklısın da iş sadece yaşta değil 25-30 hatta üstü bile adamlar neredeyse dudak büzüp atıyor :D

• hahaha koptum yahu 😂

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• Garip değil bence.

0|1
    0|0
  • En iyisini yapıyorsun.

0|1
    0|0
  • Ben kullanmıyorum. Özellikle instagram mesela bana çok gösteriş içinmiş gibi geliyor. Sosyal medyanın da asosyali olmuşum galiba onu farkettim Şu an 😌

0|1
    0|0
    • sosyal medya önemsiz birşey gerçek hayattan daha değerli gibi gösteriliyor ama olmasada olur bu kadar büyütmek çok saçma.

• belki şey olarak düşünebilirsin sen o kadar güzel olsan yakışıklı açmaz mıyın belki açardım yalan yok hatta şimdi bile açarım istersem ama o dünyaya girince çıkmak çok zor büyüsüne kapılıyorsun. arada bir girerdim 2-3 arkadaşlarla özel güzel resim atar kankaların fotolarına bakar beğendiklerime kalp atar çıkardım bu olmalı zaten fazlası değil

• Bilmem ki bir insanın internete fotoğraflarını koyması saçma geliyor bana. Güzellikle alakası yok.

• Bende kullanmıyorum bir facebook var ona da ayda yılda bir giriyorum

0|1
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
    • sağol, bilmiyorum sanki uzaylıyım bir kız instagramımı falan sordu yok dedim ama inanmadı :D

• belki yaşıma göre olgunum biraz kafa olarak ama onlar gibi olmayı asla istemezdim. 3-4 sene sonra kendilerine küfür ediceklerine eminim.

• Bende facebook hariç hiç bir sosyal medya hesabı yok. Gerek de yok zaten

0|0
    0|0
  • Ben bura hariç hiçbirini kullanmıyorum ve kafa rahat

0|0
    0|0
  • Yoo haklısın. Banada hepsi saçma geliyor. Gerek duyduğumu ararım ben zaten. Öyle şeylere gerek yok.

0|0
    0|0
  • garip değil bende kullanmam

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...