Karı Kızın G*tüne Bakmaktan Nasıl Vazgeçerim?

Arkadaşlar yolda her gördüğüm kızın g*tüne bakıyorum artık alışkanlık yaptı kızları yüzünden değil totosundan tanıyorum ayşe' ile fatma'nın popolarını ezbere bilecek kadar, çok mu pisliğim ben? kötü bişey mi yapıyorum vazgeçemiyorum da bugün bakmıcam taytı giymiş nasıl bakmayayım ben buna gözünüzü sevim taktik verinn? Bakıp içimi döktükten sonra kendimi aşağılık hissediyorum?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• nefsine hakim olarak , bir kere istemeden görmek farklı , ikinciye bakmak farklı , ikinciye bakıp bakmamak senin iradenle alakalı bir durum. ben bile kız olduğum halde bakıyorum yani , Allah sabır versin cidden.

1|0
    0|0
    • bu sefer bakmıcam diye kendimi şartlıyorum olmuyor kız öyle giyinmiş ki istemesende bakıyorsun.. biz işte bu gibi şeyler yüzünden kendimizi aşağılık hissediyoruz.

Kızlar Ne Diyor 10

• teline bak

0|1
    0|0
  • bir kız kardeşin veya annen olduğunu hatırla
    Onlarada başkalarının hoşuna gitmez eminim

0|0
    0|0
  • siz senin gibilere sapık diyoruz biliyosun dimi

0|1
    0|0
  • Evet aşagılıksın

0|1
    0|0
  • How i met your mother da ki barney capkini gibi olmussun sen. Milleti poposundan taniyorsun :D

0|0
    0|0
    • valla öyle hatta geçen bir kız arkadaşımı g*tünden tanıdım kız 100 mt ileride dedim kesin bu o'dur. haha

• Hahhahah bu da ayri bir yetenek yani. Ben milleti yürüyüsünden durusundan taniyabiliyorum ancak

• serfıtıkalı agır abazan

0|0
    0|0
  • Karşine düşün veya apla ne bileyim sevdiği yakının onlara'da aynı şeyi yapardın

0|0
    0|0
  • Anca bakarsın zaten

0|0
    0|0
  • musluman misin? bu soruya evet diyorsan. Harama bakmanin kne kadar kotu oldugunu bilmen gerekir, birinci bakis senin ama ikincisi de Seytandan dir. Sen kendini buna alistirmissin ama inan boyle erkekler cok ama cok itici.
    musluman degilsen de yine de bakman cok sacma hic mi popo gormediniz ya bu kadar mi yoksunsunuz? tamam bir kere gozun kayar ama öyle bön bön akmak da cidden itici ve sacma eiklikten baska birsey degil

1|0
    0|0
    • Bön Bön bakmak değil bazıları öyle bakıyor çevresinde kim var kim yok umrunda olmadan öküz gibi bakanlar var o ayrı. ben sadece her kadınınkine bakıyorum ama sadece tek bir kez öyle öküz gibi değil

• aliskanlik yapmissin. bir kadin/kiz gectiginde bakmamaya alostir bu sefer.
      aliskanligi aliskanlikla yenersin anca.

• Gözlerini oy yerinden çıkart.

0|0
    0|0
    • zaten tek çare o yoksa g*tlerini gözlerimizin içine sokuyorlar bakın bakın diyeee

• malesef o bile o yumuşak yuvarlak popoları izlemekten beni alıkoymuyor hastası oldum galiba nefret ediyorum ama en çirkin kızın bile pooosua bakıyorum S:S

• Bakarken anneni hayal et ne diyeyim artik sana.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir kere dön kendi kıçına bak vallahi kıçtan soğumazsan adam değilim

1|0
    0|0
  • Baktığın için öylesin kendini öyle hissetmene sevindim. Sapıklık derecesine ulasmis.

Kurtulmak senin beyninde bakarken o kişiyi esin bacin annen yerine koy bakabilcekmisin bakalım. Bir süre sonra geçecektir.

0|0
    0|0
  • Oruc tut nefsin aklini başına devsirsin.

0|0
    0|0
  • Gay ol erkek götü kes😂😂😂

0|0
    0|0
  • yakınının kıcına bkıyomus gıbı dusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...