Güneş Türbanlı kızlara haram mı edilmiş?

Kapalı kızların saçları erken dökülüyor. Türbandan dolayı tamam Allah kitap neyse de sağlık'ta en büyük zenginlik arkadaşlar

1|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• bak buna güldüm ha :D güneşin saça en çok zarar veren şey olduğunu biliyor msn :D saçlar en çok güneşten yıpranır hangi doktor demiş onu :D hangi sağlıkçı demiş :D yapma gözünü sevdiğim bütün güzellik uzmanları saçlarınızı güneş ışınlarından koruyun diye bağırıyor şampuan reklamlarında bile söylüyorlar saçlarınız güneş ışınlarından ve uv ışınlarından yıpranır diye pantene reklamı bile izlemeden gelmişin burda sağlık diyon kanki :D

2|1
    0|0
    • profil resmindeki gibi çocuğum olsa keşke :D

• tanışıyoruz dimi

• hayır ilk

Kızlar Ne Diyor 9

• Kışın soğuğunda oramı buramı açmadığım gibi yazın sıcağında da sarınıp dolanmam. Örtünen kendine örtünüyor burnumu da sokmam. Bence asıl rahatsızlık erkeklerin bu konuda kadınlardan daha çok konuşması. Örtününce sevap mı günah mı yarar mı zarar mı yanacak mıyız sönecek miyiz size ne kardeşim, giren çıkan size değil niye kasıyorsunuz bu kadar?

0|1
    0|0
  • Ya inanmayin boyle seylere. Kadinlarimiz o guzel saclarini ortmesinler lutfen. Tanri inancim vardir ama boyle seyler o kadar sacma ki

1|1
    0|0
  • hahahahaha güzel espri

0|1
    0|0
  • Saçların hava almadığı içn dökuluyor olmasin marketten tuzsuz sampuan al kapali saclar icin 😒😒😒😒😒😒

0|1
    0|0
  • Türbanla mi? Ne alaka? Benimkide dökülüyor ama stres den :D

0|0
    0|0
    • dökmeyin bakın saçınıza kılda keramet var :D

• Benimkilerde dertten kederden dökülüyordu zaten. Göbek atarak dökülmüyolar :D

• orası kesin o stresi yaratanların m-k

• Senden buydum:)

0|0
    0|0
  • size bir şey diyeyim mi? Kuran'da türban diye bir şey yok zaten. Kuran'da tesettürün tarifinde baş kelimesi (res) hiçbir yerde geçmez. sadece göğüs üzerini, yakalarını örtsünler şeklinde bir ifade vardır. bugün islam dünyasında kadını burkaya, kara çarşafa, türkiye'de de türbana sokanlar dini değil siyasi amaçlı bunu sokmuşlardır.

0|1
    0|0
  • Bencede evde acsinlar iste

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen kızmısın eğer öyleysen takma değilsen burnunu fazla sokma

#Türkerkeğii

2|0
    0|0
  • Bakis acisina bak

1|1
    0|0
  • Anam bıldım bileli kapalı daha sacı dökülmedi kanks

1|0
    0|0
    • benim açtıklarım daha 19-20 li yaşlarda nerede ise kel

• onun kapali olmakla alakasi yokki. nice kapalilar taniyorum gür saçlari olan. tabiki 7-24 kafa kapali olursa saç dökülür bu yüzden evde açmak lazim yani o saçi dökülenler demekki sürekli kapali tutuyor ya da saçlarinda sorun var.

• güneş ışığı saça en çok zarar veren şeydir kanks sırf bunun için 7 çeşit yağla güçlendiriyoruz :D

• Aslinda bak kolu alçıya alınmış birinin koluna bak daha killidir. Baska bisi yazmaya gerek yok bnce.

1|0
    0|0
Yükleniyor...