Harç yatırma süresi Şubat 1-5 arasındaymış babam vadeyi bozamam dedi 5inde yatırabilirmiyim?

arkadaşlar 2.öğretimde okuyorum bugün öğrendim yarın başlıyormuş 1-5 arasıymış babam önceden söyleseydin banadaki parayı ancak 5'inde çekebilirm dedi 500 küsür lira... üstüne bide birton laf etti birsürü vergi var borç var sizi nerden doğurdum diye :( ... ayıın 5'inde yatırsam oda son gün yaırma gününü kastetmiyorsa yani ya 5'i dahil değilse dahilsede bir sorun çıkarsa naparım bilmiyorum... annemde var biraz para biriktirdi 1 milyar kadar ondan alıp gizlice yatırıp babamdan alıp geri anneme borcumu ödesem olur ama oda şimdi surat yapar falan... napıyım sizce?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen derse yazılma işlemleri 7-8-9 udur 😐 o tarihlerde de yatırabilirsin galiba 😐 ben hep ders seçimi yapacağım gün yatırıyorum 😄

1|0
    0|0
    • hayır onlarda 1-5 maalesef

• acaba gizlicemi alsam hiç onun suratını çekemiycem

• Yaw olur mu öyle şey 😄 iste versin 😄 kızısın sen onun... Okul harcı yatıracaksın... Erkeklere yedirmeyeceksin o parayı hoş... Gizli bir şey yapma 😐😐😐

Baktın olmuyor 10 tane arkadaştan 50 şer lira borç al 😐
      Amcaya halaya dayıya teyzeye dedeye nineye filan soyle 😐 tabi aranızdaki ilişkiye göre 😄
      Gizli iş yapma 😐

En İyi Kız Görüşü

• Baban hangi çağda yaşıyor? Bütün bankalarda artık belli miktarlara kadar vade bozmadan da para çekilebiliyor.

0|0
    0|0
    • valla bunu bilmiyordum bende o kadar lafı işitince iyi tamam 5inde çek dedim... bide borç istedim millete laf ettirdin dedim :( ... bu sırada annemden istesem oda geri verene kadar soğuk davranacak bana kesin kadın o kadar birktirdi ya babam geri vermezse oda öyle kalıcak

• Yazdığımı aynen söyle. Zaten 500 küsur lira. Onu çeker, vade ve faiz geri kalan miktarın üzerinden devam eder. Sadece 500 liranın faizini alamaz ki o da devede kulak alır zaten.

• bu adam delinin teki demin hiçmi üstünde yok dedim deli gibi ceplerini boşaltamay başladı cimrinin teki benide hayatta dinlemiyor ciddiye dahi almıyor bağırarak bastırıyor insanları

Erkekler Ne Diyor 5

• cuma günü kapanana kadar işte sorun olmaz. Ayrıca evladı okuyor babanın takıldığı şeye bak arkadaş.. Sanki keyfi yatırıyorsun o parayı.

0|0
    0|0
  • 1-5 arasındaysa 5 indede yatırabilirsin tabi

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarından işte 100 lira 5 kişiden de ayın 8 de veririmmm

0|0
    0|0
  • kaç para ben veriyim.. sen sonra öde bana

0|0
    0|0
  • Babana...