Bu gün yine çok kötü bişey oldu :( ?

Arkadaşlarla dışarıya çıkmıştık dün, geç gelebilirdik biraz malum ertesi gün pazar iş yok güç yok. Fazla uzatmadan arkadaşlarla yaşadığımız sıkıntıları anlatıyım. İlk başta akşam cafe tarzı biyerde sırf arkadaşımın gömleğinin 2 düğmesi açık die 2 3 kadın tarafından laf tacizine maruz kaldı. Laflara karşılık alamayıncada yollu kaşar adam damgası yedi. Diğer arkadaşıma viski ısmarlamak istedi kadının biri kibarca alkol kullanmıyorum teşekkür ederim deyince kibar olduğumuz için olucakki onun bende gözü var zannetti kadın. Daha rahat bir yerlere gidelim mi dedi kadın. Arkadaşım bu sefer biraz sertçe hayır be belamısın falan deyince o da kaşar oldu birilerinin gözünde. Zaten kadınlara kim hayır derse o kaşar yollu falan oluyo galiba. Mekandan ve birbirimizden ayrılıp ben eve giderken yolda 2 kadın çıktı karşıma gideceğiniz yere bırakalım falan dediler ben ne diyceğimi bilemedim. Hızlıca uzaklaşmaya çalıştım kalbim hızlı hızlı atarkan korkudan. Arkama bakmaya korkuyordum acaba beni takip mi ediyolar die. İçimden dua ediyordum bir tanıdık veya bir polis falan gelse karşıdan die. 7 8 metre arkamdan ayak sesleri de gelmeye devm ediyodu. Aklıma geçen haberlede izlediklerim geldi. Benim de başıma gelse acaba yine ben mi suçlu olurdum pantolonum biraz dar falan die ya da bu saatte ne işim var dışarda die. bunları düşünürken evimin sokağına geldim. Arkama baktım iki kadın hala peşimde koşarak eve girmeye çalıştım onlar da koşmaya başladı ama zile bastım hemen artık evimi biliyo o kadınlar. Bugün olmadı ama belki yarın beni de haberlede gördüğünüz gibi görebilirsiniz. hakkınızı helal edin. Bu ülkede bazı böyle kadınlar varken erkeklerin yaşaması çok zor..

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İroni mi yaptın, dalga mı geçtin, kadınların yaşadığı sıkıntıları empati yaparak gözler önüne mi sermeye çalıştın? Hangisi?

0|0
    0|0
    • tabi ki empati yapmaya çalıştım

• Kadinlar mi daha zoer?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...