Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bir yıldır evliyim ve esimle ilgili herhangi bir sıkıntım yok. Ancak esimin ailesi kayınvalidem ve görümcelerim çok kirliler. Örneğin kayınvelidemin evi eski ve banyosunda lavabo yok, tuvaletin lavabosunun musluğu bozuk. Ev halkı tuvaletten sonra gelip elini mutfağın lavabosunda yıkıyor. Altını ciziyorum mutfağın lavabosu. Durumu eşim de biliyor ama
aldırmıyor, görümcelerimi de uyardım ama çok fazla titizleniyorsun ne var tuvaletten sonra mutfağın lavabosunda el yıkanabilir diyorlar. Sizce de ben abartıyor ve fazla mı titizleniyorum? Kayınvalidemin evinde yemek yemem bu yüzden canıma sinmiyor.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar koridora falan da siciyorlardir sen yokken, sen varsin diye cekiniyorlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abartmıyorsun tabi ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• boşan knk

0|0
    0|0
  • hepsini öldür

0|0
    0|0
  • Maddi sıkıntıları var demekki yoksa kim ister banyo dururken mutfakta el yıkamak.

0|0
    0|0
  • Gitmeyi ver olur biter şanki ılk kez gördün onu yani

1|0
    0|0
  • ıyy çok iğrenç nasıl insanlar bunlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir tesisatci ayarla gelsin yapsin. 50 liradan onlar kaciosa sen hallet. Yemek hazirlanio be mutfakta ne midesiz insanlar

0|0
    0|0
  • Ayy ben katlanamazdim heralde canm sana kolay gelsin ya 😯

0|0
    0|0
  • Öyle şey mi olurmuş? nasıl bir düzen o öyle. İlk duyuyorum

0|0
    0|0
  • Pislermiş sana hak verdim

0|0
    0|0
  • benim babaannem ve halamlar da öyle malesef elimize bir bardak alsak kirli çıkıyor su içesi gelmiyor insanın. Hani onlara akıl verir gibi değil de evinde misafir et titizliği temizliği görsünler senden belki örnek alırlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...