Bugunu hic gormeseydim aglamaktan uzuntumden duramiyorum birsey soyler misiniz bana ne olur?

Anneme hic birsey demedigim halde bagirma be dedim diye kiyameti kopardi benim agzimdan da kufur cikti.. sonra ilk defa hayatimda gozum dondu sinirden ve o bana saldirdi vurdu bende onun bogazini skp sacini tutup koltuga firlattim elim kirilsaydi keske Allah tan utandim anneye yapilir mi hic ama inanin gozum dondu sinirden titredim tutamadim kendimi. dini acidan nasil bir tovbe etmeliyim cok uzgunum boyle birsey nasil yapabildim anlamiyorum. bu arada ikimide depresan hapi kullaniyorz sinirlerimiz yiprandi..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sinirlerine hakim olman lazım annen sonuçta şeytanın klasik oyunlarından birtanesine gelmişsin ya da gelmişsiniz bunlar şeytan vesvesesidir sürekli namaz kılarsan bu durumlardan kurtulursun sinirlerine hakim olursun vesveseler seni etkilemez dediğim gibi namaz kıl tövbe et 40 gün kılarsan düzenli 41. gün bırakmazsın zaten

0|0
    0|0
    • Kiliyorum zaten namaz.. cok buyuk gunaha girdim

• Sarildim agladi o da bende ama ikimizde daha iyiyiz sanki tam olmasa da agliyor o hala simdi gordum. cok uzgunum

• Anneler affeder oda belki pişmandır oyüzden ağlıyodur biraz zaman geçsin

En İyi Kız Görüşü

• Olur ya bende cok yaptim cok pismanim annem beni benden cikardi yani senin gibide degil cok sinir etti beni. . ama anneme kufur etmem normalde asla ama sinirden benimde gozum donmustu cok sinir etmisti cunku bende pismanim... namaz kil annene dua et annenle iyi gecin yarin ozur dile ilk basta saril :( :(

0|0
    0|0
    • Cok gunaha girdim ve cok uzuldum

• bende ya hala bile pismanim 4 5 ay once olmustu bu olay

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen kalpten tovbeni et annenin de elini sinirler biraz yatissin op helallik dile insallah Allah affeder olan olmus artik uzulme birdaha yapmayip tovbe edersen icsel olarak da rahatlarsin

0|0
    0|0
  • Annennden helalik al ilk önce özür dile

0|0
    0|0
  • Tövbe'nin nasıl olacağı gibi bir şey yok tövbe pişman olmak demek bir yerde sen pişmansan ve bir daha yapmayacaksan sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • off off kötü olmuş

0|0
    0|0
  • Git saril özür dile hadi

0|0
    0|0
  • Özür dile, gönlünü al annenin burada soru soracağına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Küfür ettiğin için annen üzerine yürümüş. Senin ki de nasıl bir sinir ki annenin boğazını sıkıp, saçından tutup koltuğa fırlatıyorsun? Sanırım büyük bir iletişim sorununuz var. En kısa sürede sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Evet bilmiyorum cok gozum dondu anlamadim hic birsey

Yükleniyor...