Kuzeniniz sizden hoslandigini soylese ne cevap verirdiniz?

Yakisikli erkek kuzeniniz veya guzel kiz kuzeniniz sizden hoslandigini soylese ne cevap verirdiniz?

• Git isine ya biz kuzeniz
    76% (19)67% (14)72% (33)Oy Ver
  • Olmaz bu is olamaz
    16% (4)19% (4)17% (8)Oy Ver
  • Senden hoslaniyorum, deneyelim
    8% (2)14% (3)11% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların yüzde 84 u git işine demis ama istatistiklere gore ülkemizdeki evliliklerin yüzde 24 u akraba evliliği. bu nasıl bir çelişki.. Artı , bu yüzde 84 ekseriyetle muslumansa , İslamda kuzenler helaldir birbirine ve evlenebilirler.. Allah serbest bırakmış , insanımız burun bukuyor, sanki yasak ve anormal bircsey gibi.. Eşcinsellik yasaklanmış , lanetlenmiş, kızların yüzde 90 i gelip burada , lgtb için tabi ki hakları , serbest bırakılmalı bidi bidi deyip duruyorlar.. Yanlışlar doğru, doğrular yanlış kabul edilir olmuş.. Tamam, gidin kuzeninizle evlenin diyen yok ama, siz cildirmissiniz..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ensest bana çok çirkin geliyor lütfen bir daha bu konuyu açma derim

1|0
    0|0
  • Kuzenim sevgilisinden ayrıldığında oturup dinlemiştim omzumda yatıp ağlıyordu bir yandan anlatıyordu o an oldu herhalde ben hiç düşünmemiştim. Farklı şehirdeki halamdaydık oda teyzesinde yani. Kız kardeşim var ve halamında 3 kızı var ortalama yaşlarımız aynı onlarla değil benimle ilgileniyordu resmen. Geri dönüşte teyzesiyle değil bizim arabayla gelmeyi tercih etti. Yolda halam mağazadan hatıra olsun diye birşeyler bakalım diye girdiğinde orada elimi tuttu ve ben hoşlandığını söylemişti. Çok tuhaf olmuştum. O an onu kıramazdım. zaten kırgındı. Öylece devam ettik. Şehre geldiğimizde görüşmelerimiz devam etti. Zaten mesajlaşıyorduk fazlasıyla adeta sevgili olmuştuk.8 ay sürdü ve sonrasında normalleştik. Şu an hala görüşür takılır eğleniriz yani. Çıktım mı evet çıktım. Olmuyacak şey değil yani.

0|0
    0|0
    • Hmmm, peki simdi normal kuzen iliskinizi nasil devam ettiriyorsunuz? Zor olmuyor mu kardes?

• hiçbirşey yaşanmamış gibi devam ediyor. Onun açısından nasıl bilememde gayet sıkı fıkıyız olması gerektiği gibi

• git ulan işine asabımı bozma derdim

1|0
    0|0
  • cvp dahi vermezdim :) :)

1|0
    0|0
  • insan mı kalmadı moron

0|0
    0|0
  • överim direk

0|0
    0|0
  • Kuzenimle 6 yil sevgiliydik biz sonu evlilik olsun istiyorduk ama nasip olmadi... bir sikinti olmuyo ama sevgili olunca hoslaninca

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Başıma geldi üvey kuzenim Rusya söyledi bana hoş çocuktum ama olmazdı yani 😀😀

1|0
    0|0
  • Ben halamın ogluyla gorusuyorum ve bundan herhangi bir rahatsızlık duymuyorum :) Herşey çok güzel. Yabancıya gitmeyecegim 😁

1|0
    0|0
  • Cevap veremezdim koca bir kahkaha patlatirdim 😂

0|0
    0|0
  • hadi canım okadar düşüldü mü ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...