Bir ülkeniz olsaydı adını ne koyardınız, ve ne gibi kurallar koyardınız?

tamamen size ait, kalabalık bir halkınız var..

Bu arada dünyanın en küçük ülkesi Sealand diye bir ülke sadece 24 kişi yaşıyor. Ordusu 7 kişi hahaha :D

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• eski saka imparatorluğu olan yeni saka kraliçeliği :D kurallar : türklere vatandaşlık hakkı tanınamaz !!! 2 din kardeşliği ırk kardeşliği yoktur kalplerin krdeşliği vardır 3 3 büyük dinin bayramlarının ortak kutlanması şarttır 4 kraliçeye yani bana isyan edenler hadım edilir :D 5 son :D

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Ütopya :D
    Savaş kin nefret olmayacak herkes kardeşçe yaşayacak :D

0|0
    0|0
  • İsmini düşünmedim ama girince çıkışı olmayacak başka milletten evlenilmeyecek çünkü halkın geninde güç olacak başka insanlarla evlilik olursa doğan çocuk garipseyeceği için olmayacak. Parayı zamanı yönetebilecekler kurallar bu olacak bunlarda onların kanında olacak

0|0
    0|0
  • Adını Steppeland koyardım :) Sealand'e rakip küçük devlet olurdu

0|0
    0|0
  • hiç düşünmedim bilmem

0|0
    0|0
  • Lehmacun

0|0
    0|0
  • Benim gibi deliler olacak manyak olcak herkes, kimsenin hayatı diğerinden iyi olmıcak dilan adı farketmez

0|0
    0|0
  • Metonya😄

0|0
    0|0
  • kendi adimi verirdim :D

0|0
    0|0
  • hic dusunmedim aslinda isim konularini beceremem :)

0|0
    0|0
  • S. C=Seda Cumhuriyeti😝

0|0
    0|0
  • ne güzel herkesi herkesi tanıyo bir avuç insan ne güzel

0|0
    0|0
  • Bizim mahalleden küçükmüş :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• T. M. Ü. ütopya medeniyetler ülkesi herhangi bir dinin mensubu olmicak din yaşamak isteyen din olan ülkelere gidecek yardımlaşma dayanışma iyilik insanların hat safası olacak herkezin büyük bahçesi ve bakımı olacak teknolojinin zararlı yanları bulunmicak ordu olmicak silah ve biribirine zarar veren insanların yaşamadığı bir yer burası sadece bir ütopya olabilir

0|0
    0|0
  • Müptezeller ülkesi.
    Kafası Güzeller Yönetecek Ohh Miss.

0|1
    0|0
  • Türk diyarı

0|0
    0|0
  • Ülkeye bol bol endorfin gazı gönderirdim. Herkes mutlu :)

0|0
    0|0
  • Todesengel

0|0
    0|0
  • Gokturk

0|0
    0|0
Yükleniyor...