Onu gördügümden beri mutsuzlastim :( cokmu sacmaliyorum detaya gelin lütfen?

ilkokulda onunla ayni sinifdaydik en son 16 yil falan oldu onu göreli ve ozamanlar ondan az cok hoslaniyordum :D hep beni güldürürdü .
aradan yillar gecti yine bazen hep aklimdaydi ne yapiyor ne ediyor diye. gecenlerde eski esyalarim arasinda sinifin telefon rehberini buldum ve onun ismini gördüm dogal olarak soyismini ögrenerek
facebook´a baktim :(
icim acidi birden aglamaya basladim cok sacmaliyorum degil mi? baska ülkeye tasinmis ailecek ve kendine bir sevgili yapmis. kiz öyle bir güzel ki :(
buzamana kadar bana bakan da sevende olmamis o hic bakmaz cünkü yüzümde bir sorun var...

bliyorum cok sacmaliyorum ama onu facebokda ilk gördügüm günden beri cok mutsuzlastim hep aklimda unutamiyorum canim aciyor ne yapmam lazim

Güncellemeler:
soru uzun geldi kimse okumuyor :(

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende senin gibiyim bende 4. Sınıftaki sınıf arkadaşıma aşık oldum şu ansa 19 yaşındayım ve hala onu seviyorum. Ama neyseki o facede çok aktif birisi değil ama bende bu aralar hep onu düşünüyorum. O da başka bir şehire taşındı ve oradaki kızlar benden çok daha güzeller zaten bende güzel değilim ve bütün bunlara rağmen onunla evlilik hayali kuruyorum. Hangimizin canı daha çok yanıyor düşün istersen 😟😟

0|0
    0|0
    • ahhh napcaz :( umut etmek mi imkansiz diyip vazgecmek mi :(

• insallah allah gönlümüze göre versin

• İnşallah 😊😊

Yükleniyor...