Küfür kadına neden yakışmaz?

Küfür kadına neden yakışmaz? Erkekler bolca küfrederken neden küfreden bayanlardan hoşlanmaz?

0|0
31|59

En İyi Erkek Görüşü

• Neden yakışmasın. Hak ediyosa dediği kişi yakışır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karşısındaki hakediyorsa öyle bir yakışır ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 58

• Küfür başlı başına cinsiyetçi bir durumdur. Bu durumun üstünlüğü, cinsel üstünlükle doğru orantıdadır. Erkeğin cinsellikteki üstünlüğünü belirtir. ''Sokmak, çıkarmak, çakmak'' gibi terimler biyolojik olarak erkeklere özgüdür ve kadının fıtratını aşağılama biçimidir. ''Düzüldükleri için aşağılık olan bir cinsi, hemcinslerine uyarlamaya çalışarak, seni düzerim demek suretiyle aşağılama girişimidir.'' Argo kültüründe kadın başlı başına aşağılık ve küfürden münezzeh olduğundan, kadın küfür etmez. Etse de gülünç duruma düşer, ciddiye alınmaz. Amiyane tabirle; Erkek ziken, kadın zikilen taraf olduğu için, kadının zikip çıkarması sadece kendini aşağılamasıdır.

0|0
    0|0
  • küfür insan olana yakışmaz.

4|1
    0|0
  • Kadın erkeğe göre daha zarif ve hassastır. Bence erkeğe de kadına da küfür yakışmaz fakat hak eden kişiyeda küfür edilir kadın ya da erkek olmak fark etmez.
    Kısaca yeri geldiğinde etmeyi bilen ya da erkek için herhangi problem yok

0|0
    0|0
  • Mantıklı Küfür Edin Ama.. Sizde Olmayan Şeyleri Kullanmayın.

1|1
    0|0
  • Bana göre küfür erkeğe de yakışmıyor. Cinsiyet ayrımı yapmıyorum yani bu konuda. Kadınlarda bir tık daha kötü duruyor küfür haklısın. Bunun nedeni kadınların ''zarif, kibar'' olarak bilinmesi, erkekler daha kaba bilinir bu değiştirilemez. Bazı durumlar küfürsüz anlatılmaz. Öyle bir durum olmadıkça küfür etme taraftarı değilim. Sövmeyelim, sevelim.

0|0
    0|0
  • Neden dersen mesela s.. denilen herkesin bildiği küfür varya :D bir kız onu derse durum şu olyuyor gidip bir erkek kıza neyle yapacaksın o eylemi hadi yapsana yapsana dese morartırr kalır :D :D :D yani yapamayacağı bir eylemin küfürünüde etmek mantıksız geliyor bana.. ve daha vahimi hem yapamayacak hemde er ya da geç o küfürde söyledği şey bizzat kendisine yapılcak tamam doğal bişey neticede ama komik oluyo :D

0|0
    0|0
  • Küfür kimseye yakışmaz. Sadece erkeklere toplum içerisinde "amaan bırak çocuk oynasın ne olacak" müsamahası gösterilir biraz.

0|0
    0|0
  • Kaba cunku

0|0
    0|0
  • Çünkü küfür kadına hakarettir, küfür içinde kullanılan tüm sözler kadını aşağılayan sözlerdir, sen hiç gördün mü ''penisini şöyle yapayım'' şöyle bükeyim'' diye bir küfür? Ama küfür içinde bolca kadının bedeni geçiyor kendi bedeninizi bu kadar ucuz görüyor ve eğer bundan zevk alıyorsanız edin küfür.

0|0
    0|0
  • Fitrati gereği naif ve birleştirici olduğundan

0|0
    0|0
  • Çünkü kadınlar narin varlıklardır, erkekler özünde öküzdür, gülmek sana yakışıyor küfür bize oturuyor.

cayırt.

0|0
    0|0
  • Küfür eden kadın bıyıkta bıraksın !

0|0
    0|0
  • kadın olduğu için

0|0
    0|0
  • Kadın naiftir narindir yaratılış gereği kibardir. Erkek istiridye kadın incidir.

Bu yüzden argo davranış konuşma hareketler ve küfür bir kadına yakışmaz çünkü yaratılış gereği kadına terstir. Kadın kibar narin vede naif olmalıdır.

0|0
    0|0
  • Bayan dediğin ağır başlı ve nazik olmalı bence.

0|0
    0|0
  • Küfretmek kimseye yakışmaz.

0|0
    0|0
  • küfür etmesini bilince çokda güze yakışıyor :)

0|0
    0|0
  • Yapamayacaklari seyleri soyledikleri icin 😀

0|0
    0|0
  • Yakışmıyor bana göre de :)

0|0
    0|0
  • Neden mi kadin benim icin bir prensestir annedir yeri geldiginde babalik bile yapar evli kisiler mesela kocalari icin kraliceleridir evdeki yoneticidir cocugu onu ornek alir her zaman her yerde ornek olmasi lazimdir iste bu yuzden

0|0
    0|0
  • Öyle değil o şekercim, bana kalırsa " kadın küfüre yakışmaz " kadın zorda kalmadıkça küfretmez, eğreti durur kötü sözler kadında. Onu o ruh haline sokan şapşalın kabahatidir aslında her şey. Bu yüzden kadın sinirinin üzerinde yürürken küfre basar, ama yakışmaz. Kadın küfre yakışmaz.

0|0
    0|0
  • hıc bır ınsana yakısmaz sadece kufurden haz alanlar oyle sanar

0|0
    0|0
  • ince ve kibar bir ses imini kiyim diyor inandırıcı değil koyamaz efendim o ses tonu ile bişey bu yüzden bence :D

0|0
    0|0
  • Dozunda küfür edebilir sıkıntı olmaz bana göre :Dd

0|0
    0|0
  • Küfürün kadını erkeği yok.

0|0
    0|0
  • Yakısır :D

0|0
    0|0
  • Ne erkekege ne kadına küfür hic kimseye yakışmaz.

0|0
    0|0
  • Kadın kibar bir canlıdır

0|0
    0|0
  • Cunku kadinlarda o kufru gerceklestirecek teknik donanim yok. Komik duruyor o yuzden.

0|0
    0|0
  • bayanşar kibar ağırbaşlı olmalı oyüzden

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 30

• O biraz daha görüş açısı. Çünkü kadın dediğimizde kafamızda yani güzel Bayan nazik biri oluşur.. Gidipte bir kadın küfür ederse onun kadınlığına hanım efendiliğine yakıştıramayız. Bunun kızı erkeği yok erkekte küfür etmemeli fakat Bu kadında daha çok göze batar..

0|0
    0|0
  • Bana yakışmıyor ama ettiğim kişiye çok yakışıyor :D

1|0
    0|0
  • kadın zarif yaratılmıştır neden kadının eli öpülürde erkegin eli öpülmez ve neden dans ederken kadının beli tutulur en basiti neden cennet annelerin ayaklarının altında kadının fıtratı geregi böyledir

0|1
    0|0
  • Cinsiyetçilik. Küfür kadına değil "İnsan" olana yakışmaz.

0|0
    0|0
  • Çünkü nerde güzel rahatlatıcı şey var erkekler benimsemiş kim ilk bacak kıllarını alan getirin buraya yemin ediyorum yeter da kol bacak cart curt gereksiz bişey olsa ALLAH böyle yaratırmı bizi sıcak tutsun diye onlar hep bizd kilitlemişler zor işleri he

0|0
    0|0
  • küfür bence kımseye yakısmıyor maclarda playstatıon da ya da trafıkte kufur edebılır erkekler ya da erkek erkege hanı laf olsun dıye ama onun dısında erkekler de etmemelı bence guzel bır alıskanlık degıl baskakelımemı kalmadı Allah askına

0|0
    0|0
  • Yoo yakışır

0|0
    0|0
  • erkeksidir çünkü. kadının dişi ve asil olması onu daha çekici kılıyor. erkek ağzıyla küfür savuran biriyle konuşurken asker arkadaşlarıyla konuşuyor gibi hissedeceklerinden hoşlanmıyor olabilirler.

0|1
    0|0
  • Küfür hiç kimseye yakışmaz. Küfür eden erkekten de kadından da hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • küfür hiçbir insana yakışmaz bence cinsiyetin önemi yok benim gözümde küfür eden birinin değeride olmaz

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha narin zarif oldukları için tabi herkes böyle olamıyo o küfür de kaba kaçtığı için yakışmıyo ama gittiği yere yakışıyosa ederim

0|0
    0|0
  • Kufur kimseye yakismaz

0|0
    0|0
  • erkeğede kadınada kimseye yakıştıramıyorum ben.

0|0
    0|0
  • İnsan yapamayacagi seyleri soylememeli dimi :D

0|1
    0|0
  • İki cinsiyete de yakısmaz yani cinsiyeti yok ve kucuk çocukların bile kufur etmesı cok sinirleiimi bozuyo

0|0
    0|0
  • Sadece kadına değil hiç kimseye yakışmaz.

0|0
    0|0
  • Sen sorinc dedimki hayatimin en buyuk eksikligi belki de bu. Biraz etssymisim keske

0|0
    0|0
  • Bana çokta yakışıyor

0|0
    0|0
  • Küfür kimseye yakışmaz.

0|0
    0|0
  • erkeklere de yakismaz

0|0
    0|0
  • Küfür yerinde yapılmalı ve hiçbir insana yakışmaz

0|0
    0|0
  • Küfürün cinsiyeti olmaz kimseye yakışmıyor bence

0|0
    0|0
  • Küfür ne erkeğe ne bayana yakışır.

0|0
    0|0
  • Erkeğede kadınada yakışmaz.

0|0
    0|0
  • Bana yakışmasa da olur gittiği yere yakışıyorsa sorun yok ;)

0|0
    0|0
  • Ayrım yok ikisinede yakismaz

0|0
    0|0
  • Bence küfür insanoğluna yakışmaz.

0|0
    0|0
  • Agzi küfürlüler cennete giremiycekmis

0|0
    0|0
  • Valla oyle bir yakisir ki

0|0
    0|0
  • Küfür kadına da-erkeğe de yakışmaz. Ama o küfrü ettiğin kişinin üstüne çok güzel yakışır. Cuk oturur. Haketmiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...