Erkekler, Özellikle " ERKEKLER" üşenmeden okuyup bana yardımcı olur musunuz?

Öncelikle ben lise 3ncü sınıfa giden yetenek okulunda okuyan bir kızım karakterden bahsedecek olursak utangaç yanakları kızaran gerekmedikçe konuşmayan sessiz bir karakterim var bunun yanında her zaman tebessüm ederim somurtkan değilim asosyal yabani değilim güzel masum bebek gibi yüzümün olduğunu söylerler fiziğimde yüzümde gayet orantılı ve düzgün çok şükür yanı normalim ama okulda dışlanırım dalga geçip gülerler lise sona giden egoist, kızların bayıldığı bir şahıs var nedense hep benle uğraşıyor ona birşey yapmadığım yerimde sessizce oturduğum halde bile mesela teneffüslerde yanıma gelip saçlarımı karıştırır karşıda gelemiyorum benden güçlü ve uzun yanıma oturdu itmeye çalıştım olmadı sıradan kalkınca kolumdan tutup otur şuraya diye sesini yükseltti bağırınca herkes baktı utandım başka örnek veriyim okulun çıkış kapısı ağırdı açamadım kayıp yere düştüm herkes güldü sonra o geldi ufaklık düşmüş şekerini verinde ağlamasın diye dalga geçti benimde gözlerim doldu tabi upuzun belimi geçen dalgalı kahverengi saçlarımı onun yüzünden kesicem artık bir kaç kere kokladığını farkettim yeter bıktım kaçsam da gordüğümde yönümü değiştirsemde bela gibi takıldı hemcinsiniz olduğu için size soruyorum neden böyle nolur yardım edin okulların açılmasına az kaldı ve ben korkuyorum :(

Güncellemeler:
Erkekler, Özellikle " ERKEKLER" üşenmeden okuyup bana yardımcı olur musunuz?

0|0
1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...